Oferta zakładów bukmacherskich na finał Copa America

zakłady bukmacherskie

Przed nami finałowe spotkanie w Copa America, czyli pojedynek Brazylii z Peru. Czy Canarinhos po 12 latach przerwy przełamią niekorzystną passę bez wygranej w tym turnieju? A może to Peru wygra Mistrzostwa Ameryki Południowej po raz pierwszy od 1975 roku? Sprawdzamy ofertę zakładów bukmacherskich Totolotek!

Kursy główne i analiza

Nie ulega wątpliwości, że zdecydowanym faworytem tego spotkania będzie drużyna Brazylii. Podopieczni Tite nie stracili nawet jednego gola od początku Copa America. Do tego trzeba wspomnieć, że już raz mieli okazję zmierzyć się z Peru w fazie grupowej tego turnieju. Starcie zakończyło się zdecydowaną wygraną Canarinhos 5:0.

Po ofercie zakładów bukmacherskich można wnioskować, że tym razem spodziewany jest podobny scenariusz. Sekcja kursów głównych w Totolotku oferuje przelicznik na poziomie 1.30 za wygraną gospodarzy i aż 11.50 przy triumfie Peru.

zakłady bukmacherskie

Dodatkowo, warto również spojrzeć na propozycje związane z under/over 2,5 gola. W fazie pucharowej Copa America tylko jeden mecz zakończył się wynikiem, w którym wpadły przynajmniej trzy bramki. Łącznie w ćwierćfinałach kibice zobaczyli tylko dwa gole i aż trzy razy starcie kończyło się rzutami karnymi.

Brazylia w półfinale pewnie rozprawiła się z Argentyną 2:0, natomiast Peru ku zaskoczeniu wielu kibiców pokonało obrońcę tytułu – Chile w stosunku 0:3.

Kursy główne pokazują, że wygrana Canarinhos powinna być pewniaczkiem, jednak Peru jako czarny koń tego turnieju nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa.

Zdarzenia dodatkowe w ofercie zakładów bukmacherskich

Spotkania finałowe regularnie dostarczają kibicom wielu ciekawych rozszerzeń w ofercie legalnych zakładów bukmacherskich. Nie inaczej jest w tym przypadku. Brazylia od początku turnieju nie straciła nawet jednej bramki. Dodatkowo Alisson Becker ma serię dziewięciu kolejnych spotkań dla klubu i reprezentacji, w których nie wyjmował piłki z siatki. Obstawiając, że Canarinhos wygrają Copa America i nie stracą bramki w finale można zagrać po kursie 1.70 z oferty Totolotka.

1/(BTTS -nie) – 1.70

Racjonalnym wyborem powinno być również zagranie na 1/-3,5 gola, ponieważ finały z natury nie są tak otwarte jak spotkania fazy grupowej. Nie spodziewam się powtórki z pierwszego spotkania tych drużyn, w którym Canarinhos wygrali aż 5:0. Mam wrażenie, że tym razem będzie to bardziej wyrównane starcie, w którym szala przechyli się na korzyść gospodarzy.

1/-3,5 gola – 1.70

W przypadku obu tych zakładów mamy taki sam kurs w ofercie Totolotka. Zdarzenia warte obstawienia w kuponie AKO.

Jeśli ktoś lubi ryzyko i szuka wysokich kursów na singlu można spróbować zakładu, w którym Brazylia wygra różnicą dwóch bramek. Taki zakład w ofercie Totolotka posiada kurs 3.65.

Brazylia wygra dwoma golami – 3.65

Początek tego spotkania o 21:00 polskiego czasu! Zapraszamy do sprawdzenia oferty Totolotka.

Link do oferty bukmachera na to spotkanie -> https://www.totolotek.pl/zaklady-sportowe?CMP=Copa%20America%20(Brazylia)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *