Najciekawsze propozycje zakładów bukmacherskich na mecz Włochy U21 vs Polska U21

Totolotek - zakłady

W ofercie zakładów bukmacherskich Totolotek nie mogło zabraknąć reprezentacji Polski do lat 21, dlatego zabieramy się za analizę. Drugim rywalem Biało-Czerwonych będzie gospodarz turnieju – Italia. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?

Analiza i kursy główne na spotkanie Polski U21

Biało-Czerwoni nie byli faworytem pierwszego spotkania w fazie grupowej, a mimo to pokonali Belgię 3:2. W związku ze zdobyciem trzech punktów Polacy znajdują się w całkiem niezłej sytuacji. Nawet remis z Włochami może być kluczowy w kontekście awansu do kolejnej rundy. Przypomnijmy, że w Mistrzostwach Europy do lat 21 bierze udział 12 drużyn, podzielonych na trzy grupy. Zwycięzca każdej z nich otrzymuje przepustkę do półfinału, a komplet ekip uzupełni najlepsza drużyna z drugiej pozycji. Biało-Czerwoni trafili do grupy śmierci, jednak pierwsze spotkanie dało nadzieję na sprawienie niespodzianki w turnieju finałowym.

zakłady bukmacherskie

Kursy główne w ofercie legalnych bukmacherów wyraźnie kierują się w stronę Italii. Na ich podstawie można stwierdzić, że wygrana Azzurich to swego rodzaju pewniaczek.

Włosi przygotowywali się do tego turnieju grając tylko i wyłącznie sparingi. Przed pokonaniem Hiszpanii, ostatni mecz o punkty rozegrali w 2017 roku. Polacy nie przegrali żadnego spotkania w  rupie eliminacyjnej Euro, ale ulegli w pierwszym meczu barażów reprezentacji Portugalii.

Italia w każdym z poprzednich pięciu meczów o punkty strzeliła przynajmniej jednego gola. Patrząc na skład gospodarzy Biało-Czerwoni mają się czego obawiać. Zaniolo, Kean, Chiesa to wszystko nazwiska, które mają za sobą udany sezon na boiskach Serie A i pukają do bram pierwszej kadry.

Oba zespoły w pierwszej kolejce zdobyły po trzy bramki i zakończyły spotkanie z wynikiem BTTS. Czy podobnego scenariusza można się spodziewać w środowej rywalizacji? Przejdźmy do sekcji zdarzeń dodatkowych.

Zdarzenia dodatkowe w ofercie Totolotka

Patrząc w ofertę łatwo zauważyć, że nawet zdobycie jednego gola przez reprezentację Polski będzie sporą niespodzianką. Mimo wszystko warto zwrócić uwagę na fakt, że podopieczni Czesława Michniewicza nie przegrali żadnego spotkania o punkty od zakończenia poprzednich Mistrzostw Europy. Biało-Czerwoni wielokrotnie pokazywali, że potrafią spiąć się na spotkania z wyżej notowanym rywalem i tanio skóry nie sprzedają.

totolotek - bukmacher

Obstawiając BTTS, czyli bramkę obu drużyn w ofercie zakładów bukmacherskich Totolotek można liczyć na kurs 2.00. W przypadku typowania tylko i wyłącznie gola Polaków – 1.80.

  • BTTS – 2.00
  • Polska strzeli gola – 1.80

Zdecydowanie niższy kurs posiada zakład na +2,5 gola, ponieważ bukmacherzy spodziewają się wysokiej wygranej reprezentacji Włoch. Przelicznik tego zakładu to 1.75. Oba zespoły w pierwszej rundzie zanotowały taki wynik, a dodatkowo ostatnie spotkanie bezpośrednie w 2017 roku zakończyło się zwycięstwem Italii 1:2.

Zakłady bukmacherskie wyraźnie nie dają większych szans reprezentacji Polski, więc dla osób, które zdecydują się na patriotyczne typowanie ekipy Czesława Michniewicza otwiera się wiele ciekawych możliwości. Przykładowo podpórka X2 – 2.93.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *