Piłkarski weekend z Totolotkiem

Piłkarski sezon klubowy w najlepszych ligach powoli się kończy. W najbliższy weekend na pewno poznamy mistrza Anglii, a u #TwójBukmacher dziś oczywiście promocja Gram Grubo.

Saint-Etienne – Montpellier [10.05.2019, 20:45]

We Francji trwa przede wszystkim rywalizacja o trzecie miejsce i skończenie Ligue 1 na podium. Gospodarze wydają się mieć już bezpieczną przewagę nad ich dzisiejszym rywalem i brak Champions League raczej im już nie grozi. Do trzeciego Lyonu tracą jednak zaledwie punkt, a ostatnio wygrali cztery kolejne spotkania. Kurs na piąte zwycięstwo wynosi 1,75.

Atalanta – Genoa [11.05.2019, 15:00]

We Włoszech oglądamy walkę o miejsce pozwalające na grę w przyszłej edycji Ligi Mistrzów i jednym z faworytów do ukończenia ligi w czołowej czwórce jest Atalanta. Gospodarze grają przede wszystkim niezwykle efektowną piłkę i z pewnością mogliby być jedną z wizytówek Serie A w Europie. W ostatnim czasie wygrali ważne mecze z Napoli oraz Lazio i w tej formie powinni poradzić sobie także z Genoą. Wygrana gospodarzy to kurs 1,50.

Fiorentina – Milan [11.05.2019, 20:30]

W gronie zespołów walczących o czołową czwórkę Serie A nadal znajduje się Milan, który zdobył cenne trzy punkty w ostatniej kolejce. Tym razem czeka ich wyjazd do Florencji, gdzie gospodarze zdecydowanie rozczarowują, a w ostatnich pięciu seriach spotkań zdobyli ledwie punkt. Z takim rywalem nawet nierówno grający przyjezdni nie powinni mieć większych problemów. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 2,45.

Brighton – Manchester City [12.05.2019, 16:00]

W Anglii sytuacja jest dość jasna i to City są zdecydowanym faworytem w wyścigu o tytuł. W ostatniej kolejce czeka ich wyjazd do Brighton, które jest już pewne utrzymania. Przyjezdni mają wszystko we własnych nogach i wygrana pozwoli im na obronę tytułu. Ostatnie spotkania Ligi Mistrzów były jednak pełne zwrotów, a fani City z pewnością pamiętają o mistrzostwie wywalczonym dzięki bramce Aguero z QPR. Dla emocji i tego, że los może zadrwić z gości polecamy typ na wygraną gospodarzy lub remis po kursie 5,16, ot tak dla lepszego oglądania.

Barcelona – Getafe [12.05.2019, 18:30]

Interesująco zapowiada się także końcówka sezonu w La Liga. Mistrz jest już znany, ale szanse na Ligę Mistrzów nadal mają trzy zespoły i to walka między Getafe, Valencią oraz Sevillą będzie przyciągała mnóstwo uwagi. Najtrudniejsze wyzwanie czeka na Getafe, które udaje się na Camp Nou. Nadzieją gości na pewno może być to, że Barcelona ma już pewny tytuł i nie musi specjalnie przywiązywać uwagi do ligowych spotkań, zresztą ostatnia porażka z Celtą trochę to potwierdziła. Kurs na remis lub wygraną Getafe to 2,48.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *