Lech Poznań vs Jagiellonia Białystok w ofercie bukmachera Totolotek

Totolotek bukmacher

Przed nami ostatnia kolejka sezonu zasadniczego w LOTTO Ekstraklasie. W dzisiejszym tekście zajmiemy się analizą meczu Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok. Co ciekawego przygotował bukmacher Totolotek w ofercie?

Lech Poznań vs Jagiellonia Białystok – kluczowe spotkanie dla Kolejorza!

Przed sezonem ambicje obu zespołów były skoncentrowane na walce o mistrzostwo. Nic dziwnego, w końcu mowa o drugiej i trzeciej drużynie poprzedniej kampanii. Już dzisiaj o 18:00 rozpocznie się ostatnia kolejka sezonu zasadniczego. Równolegle odbędzie się aż osiem spotkań, jednak najciekawiej zapowiada się rywalizacja w Poznaniu.

Lech Poznań plasuje się aktualnie na ósmej pozycji, jednak ich przewaga nad Wisłą Kraków to zaledwie jeden punkt. Kolejorz ma na swoim koncie 43 punkty po 29 meczach. Jagiellonia jest minimalnie lepsza, ponieważ uzbierała 44 oczka. Białostocczanie nadal mogą wypaść z grupy mistrzowskiej, jeśli przegrają w Poznaniu, a Wisła Kraków i Pogoń Szczecin wygrają swoje mecze.

Podopieczni Ireneusza Mamrota w środku tygodnia awansowali do finału Totolotek Pucharu Polski. Na swoim boisku pokonali Miedź Legnica 2:1 po dwóch golach Tarasa Romańczuka. Z kolei Lech Poznań w poprzedniej kolejce ligowej przegrał w Gdańsku z Lechią 1:0.

Tak prezentują się kursy główne, które proponuje bukmacher Totolotek przed rozpoczęciem spotkania:

bukmacher Totolotek

  • Wygrana Lecha – 2.15
  • Remis – 3.35
  • Zwycięstwo Jagiellonii – 3.45

Zdarzenia dodatkowe w ofercie bukmachera Totolotek

Pierwsze spotkanie obu drużyn w LOTTO Ekstraklasie zakończyło się podziałem punktów przy wyniku 2:2 w Białymstoku. Ogólnie bilans ostatnich rywalizacji bezpośrednich układa się na korzyść Jagiellonii. Białostocczanie wygrali sześć z poprzednich dziesięciu pojedynków. Dodatkowo w tym czasie doznali tylko jednej porażki. Jeszcze lepiej wyglądają liczby tego zespołu, jeśli spojrzymy na bilans meczów w Poznaniu. Jaga wygrała cztery z ostatnich pięciu spotkań przy Bułgarskiej. Propozycja bukmachera Totolotek z podpórką na gości posiada kurs – 1.70.

X2 – 1.70

bukmacher

Jagiellonia w rundzie wiosennej LOTTO Ekstraklasy gra zdecydowanie poniżej oczekiwań. Mieli passę sześciu kolejnych spotkań bez wygranej, jednak przełamali ją w ostatni weekend podczas domowej rywalizacji z Zagłębiem Sosnowiec. Teraz mają do pokonania serię meczów wyjazdowych, ponieważ w czterech ostatnich delegacjach ligowych nie zdobyli nawet jednego gola. W tym czasie doznali trzech porażek i raz zremisowali.

Dla obu drużyn będzie to mecz o gigantyczną stawkę. W Poznaniu i Białymstoku nikt nie wyobraża sobie wypadnięcia z górnej ósemki i rywalizacji w grupie spadkowej. Można zakładać, że oba zespoły podejdą do tego starcia z pełnym wyrachowaniem i zagrają przede wszystkim tak, aby nie przegrać.

Dobrze takie scenariusz obrazuje oferta Totolotka, ponieważ przelicznik na -2,5 gola w tej rywalizacji wynosi – 1.75, a na +2,5 bramki aż – 2.05.

W trzech z czterech ostatnich rywalizacji tych drużyn w Poznaniu Jagiellonia odniosła zwycięstwo przy wyniku 0:2.

-2,5 gola – 1.75

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *