Dziś pierwszy półfinał Totolotek Pucharu Polski! Kto awansuje?

Już dziś o godzinie 18:00 Jagiellonia Białystok podejmie na własnym stadionie Miedź Legnicę w półfinale Totolotek Pucharu Polski. Obie drużyny znają się z Ekstraklasy. Która awansuje do wielkiego finału w Warszawie?

Gospodarz tego meczu nie prezentuje ostatnio najlepszej formy, ale to właśnie Jagiellonia stawiana jest w roli faworyta dzisiejszego półfinału. Kurs na wygraną „Jagi” to 2,00. Kurs na ich przeciwników, beniaminka LOTTO Ekstraklasy to aż 4,20. Jako sponsor tytularny rozgrywek Pucharu Polski Totolotek przygotował szeroką ofertę zakładów na dzisiejszy mecz.

Stawiając na awans Jagielloni kurs to 1,45. Awans Miedzi wyceniany jest na 2,85. Podopieczni trenera Mamrota będą chcieli powtórzyć historię z 2010 roku, kiedy po raz ostatni sięgnęli po trofeum Pucharu Polski. Kluczem do tego muszą być oczywiście bramki, najlepiej strzelone w podstawowym czasie gry, bo przecież w weekend kolejne starcie ligowe i walka o pozostanie w grupie mistrzowskiej- z Lechem Poznań. Jagiellonia strzeli bramkę w pierwszej połowie? Kurs to 1,75. Miedź również pokona golkipera „Żółto-czerwonych” w pierwszych 45 minutach gry? Kurs na takie zdarzenie to 2,60.

Faworytem jest Jaga, jednak Miedź już raz pokonała białostoczan na ich własnym stadionie 3:2. Mamy nadzieję, że i dziś padnie sporo bramek. Poniżej kursy na ilość goli w meczu:

Emocji na pewno nie zabraknie, a kiedy w grę w chodzą emocję pojawiają się też żółte kartki.

Pierwszego półfinalistę Totolotek Pucharu Polski poznamy już dziś po godzinie 20:00!  Dodatkowo za dodanie na kuponie zdarzenia z oferty Totolotek Pucharu Polski można otrzymać od nas freebet w wysokości 20 zł! Szczegóły tutaj.