Większe stawki i większe wygrane w Toto Lidze i Toto Golu!

Mamy dla Was świetną wiadomość! Zwiększyliśmy stawki w Toto Lidze i w Toto Golu, a wszystko po to by zwiększyć kumulację! Większe stawki oznaczają jeszcze większe wygrane!

 

Czym jest Toto Liga?

Toto-Liga polega na obstawieniu 13 meczów z danego zestawu w formacie 1X2, można też grać z tak zwaną podpórką.W Toto Lidze mamy 4 stopnie wygranych, czyli gracz wygrywa za trafione 13, 12, 11 lub 10 zdarzeń (proporcjonalnie do kumulacji)
A Toto Gol? Toto-Gol polega na obstawieniu 6 meczów z danego zestawu na dokładny wynik. Tutaj również można  grać z podpórką, tzn. np 31:1, czyli 3:1 lub 1:1. Podobnie jak w Toto Lidze również mamy 4 stopnie wygranych, czyli płacimy za trafione 6,5,4 lub 3 zdarzenia (proporcjonalnie do kumulacji).

Od wczoraj wprowadziliśmy  nowe stawki na Toto-Ligę i Toto-Gola. Ich celem jest zwiększenie kumulacji w obu produktach, czyli mówiąc najprościej wyższe wygrane dla naszych graczy w obu totalizatorach! Brzmi fajnie?

Oto jak zmieniły się stawki:

Poprzednia stawka na Toto Ligę to 1 zł, teraz jest 1,5 zł. Jeden zakład musi zawierać minimum 2 kombinacje, koszt minimalny 1 zakładu to 3 zł.
Poprzednia stawka na Toto Gola wynosiła  0,5 zł, teraz jest 1 zł.  Jeden zakład musi zawierać minimum 3 kombinacje, czyli koszt minimalny 1 zakładu to również 3 zł.

Przypominamy, że w naszych totalizatorach padają wygrane sięgające setek tysięcy złotych! Jest o co grać 🙂 Aktualna kumulacja w Toto Golu wynosi 317 745 zł, natomiast w Toto Lidze w lidze polskiej 42 765 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *