Piłkarski weekend z Totolotkiem

Przed nami wiele emocji związanymi z początkiem eliminacji do mistrzostw Europy. Do dzisiejszego GramGrubo dojdzie także niedzielna promocja związana z meczem Polaków.

Anglia – Czechy [22.03.2019, 20:45]

Anglicy rozpoczynają grę przed własną publicznością i podejmą naszych sąsiadów. Czesi mimo niezłych wyników w europejskich pucharach jako kadra nie spisują się aż tak dobrze i tu wyraźnym faworytem wydają się gospodarze. Wygrana Anglii różnicą minimum dwóch trafień to kurs 1,75.

Portugalia – Ukraina [22.03.2019, 20:45]

Jednym z ciekawszych dzisiejszych spotkań jest to z Lizbony. Gospodarze drogę po obronę tytułu wywalczonego we Francji rozpoczną od starcia z kadrą Ukrainy. Nasi wschodni sąsiedzi mają za sobą udaną przygodę z Ligą Narodów, gdzie okazali się najlepsi w swojej grupie. Przyjezdni powinni być niewygodnym przeciwnikiem dla aktualnych mistrzów Europy i żaden wynik nie będzie tu niespodzianką. Kurs na remis lub wygraną Ukrainy to 2,85.

Włochy – Finlandia [23.03.2019, 20:45]

Włosi są wyraźnym faworytem grupy, lecz Finowie chyba powoli wychodzą z piłkarskiego marazmu. Takim sygnałem były występy w Lidze Narodów. Przyjezdni wygrali grupę mając za rywali takie zespoły jak Węgry czy Grecja i wydaje się to niezłym znakiem na przyszłość. Mimo wszystko w spotkaniu, które zostanie rozegrane w Udine nie powinni stanowić większego zagrożenia. Zwycięstwo reprezentacji Włoch minimum dwoma bramkami to kurs 1,75.

Holandia – Niemcy [24.03.2019, 20:45]

Zdecydowany hit tej kolejki eliminacji w Europie. Należy jednak pamiętać o ostatnich spotkaniach między tymi zespołami w Lidze Narodów. Jesienią niedzielni gospodarze wygrali z niemiecką kadrą 3:0, a na wyjeździe zremisowali 2:2. Holenderska kadra po kryzysie i braku awansu na Mistrzostwa Świata poradziła sobie chyba w końcu ze zmianą pokoleniową i zaczęła grać na miarę potencjału. Wygrana Holendrów to kurs 2,50.

Polska – Łotwa [24.03.2019, 20:45]

Na deser pierwsze domowe spotkanie polskiej kadry w tych eliminacjach. Łotwa nie należy do najbardziej wymagających przeciwników, a biorąc pod uwagę występy polskich napastników w najlepszych ligach świata możemy spodziewać się efektownego zwycięstwa. Powyżej 3,5 bramek w tym meczu to kurs 2,15.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *