Najlepsze zakłady na El Clasico w Totolotku!

Już dzisiaj rewanżowy Klasyk! Czy Realowi uda się wreszcie zatrzymać Barcelonę na Santiago Bernabeu? Sprawdzamy najlepsze zakłady na mecz.

Real – Barcelona, statystyki i fakty

Przed środowym starciem nieznacznym faworytem była FC Barcelona. Przebieg meczu zupełnie nie odzwierciedlał kursów wystawianych przed pojedynkiem. Za to końcowy wynik, aż nazbyt wskazał, kto tak naprawdę powinien być widziany, jako potencjalny zwycięzca.

Bukmacherzy, w tym oczywiście Totolotek, zdają sobie jednak sprawę z tego, jak wyglądało ostatnie El Clasico. Królewscy mieli wiele okazji bramkowych, ale nie potrafili ich wykorzystać. Mogli prowadzić co najmniej 2:0 przed zejściem na przerwę, a przegrali 0:3.

Statystyki:

  • Barcelona pierwszy strzał w ostatnim meczu z Realem oddała dopiero w 50. minucie i od razu zamieniła go na bramkę
  • Na ostatnich 10 El Clasico na Santiago Bernabeu aż 6 razy wygrała Blaugrana, Królewscy odnieśli wygraną tylko 3 razy, raz był remis
  • Na ostatnie 29 Klasyków aż 25 kończyło się wynikiem +2,5 gola
  • Ostatnie 5 meczów Realu w La Liga kończyło się powyżej 2,5 bramki

Jak widać, Barcelona świetnie radzi sobie na terenie odwiecznego rywala. Po środowym starciu, kiedy wszyscy zaczęli przytaczać te statystyki, ujrzeliśmy serię memów, z których wynika, iż Santiago Bernabeu to boisko treningowe Dumy Katalonii.

Kolejny fakt przed dzisiejszym spotkaniem jest też taki, że jeśli wygrają goście, to obejmą prowadzenie w historycznym bilansie Klasyków. Rozgrywka będzie się toczyć nie tylko o 3 punkty, mistrzostwo Hiszpanii, ale także o sporą przewagę mentalną w postaci bycia liderem we wszystkich El Clasico.

Zakłady bukmacherskie w Totolotku

Teraz, na podstawie statystyk i informacji przejrzymy możliwe scenariusze w sobotnim meczu Realu z Barceloną. Przypomnijmy jeszcze, że to Blaugrana jest liderem La Liga i ma przewagę aż 7 punktów nad Atletico Madryt i 9 nad Królewskimi.

Kursy w Totolotku są następujące: 2.75 na wygraną gospodarzy / 3.75 na remis / 2.52 na wygraną gości.

Tak wysokie przeliczniki są zasługą promocji bukmacherskiej w postaci Mega Kursów! Tutaj sprawdzisz wszystkie zakłady bukmacherskie w Totolotku: https://www.totolotek.pl/zaklady-bukmacherskie

Jeśli chodzi o kolejny popularny zakład, czyli over/under 2,5, to kurs na powyżej 2,5 gola wynosi 1.45, a poniżej 2.70. To oczywiście wynika ze statystyk, a więc aż 25 z 29 Klasyk, które kończyły się overowo.

Najmniej opłacalnie z punktu widzenia gracza plasują się kursy na BTTS. Sytuacja, w której obie ekipy strzelą gola została wyceniona na 1.35. Tak niski przelicznik nie został wystawiony tylko w Totolotku, bukmacherzy są w tym temacie zgodni i taki scenariusz traktują, jako pewnik.

zdarzenia dodatkowe

Reasumując, przed Klasykiem na pewno jest sporo zakładów do wyboru. Każdy gracz znajdzie coś dla siebie, wystarczy przyjrzeć się ofercie na zdarzenia dodatkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *