Skoki w Predazzo: szanse Polaków zdaniem legalnego bukmachera

legalny bukmacher skoki

Zimowy weekend może oznaczać tylko jedno: skoki narciarskie! Turniej Czterech Skoczni za nami i przenosimy się do Włoch, a konkretnie do Predazzo. Kto zdaniem legalnego bukmachera ma największe szanse na sukces i jak wygląda sytuacja Polaków? Przekonajmy się.  

Legalny bukmacher – obstawiaj w Totolotku 

Puchar Świata w Predazzo 

Tegoroczny sezon Pucharu Świata w skokach zdominowany jest przez Ryoyu Kobayashiego. Ten niepozorny Japończyk wygrywa konkurs za konkursem i jak na razie nie ma na niego mocnych. Kobayashi jako trzeci zawodnik w historii (Sven Hannawald i Kamil Stoch to pozostała dwójka) zwyciężył w każdym z czterech etapów Turnieju Czterech Skoczni. Jego dominacja widoczna jest też w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, gdzie przewaga nad drugim zawodnikiem wynosi ponad 400 punktów.

Turnieje rozgrywane na niemieckiej i austriackiej ziemi były mało udane dla Biało-Czerwonych i żaden z Polaków nie znalazł się ostatecznie na podium TCS, a najbliżej tego był Dawid Kubacki (4. miejsce). Ale nawet najlepszym zdarzają się wpadki.  

Na szczęście w przekroju całego sezonu reprezentanci Polski są w ścisłej czołówce. Piotr Żyła i Kamil Stoch są odpowiednio na drugim i trzecim miejscu w ,,generalce” i różnica między nimi wynosi 25 punktów. Na siódmej pozycji jest z kolei Kubacki. Dzięki ośmiu wygranym konkursom Kobayashi odjechał stawce, ale jeszcze ponad dwa miesiące skakania przed nami, więc… wszystko może się wydarzyć.

Zawody w Predazzo to okazja dla Stocha i Żyły na odbudowanie się po ostatnich konkursach. Będą to pierwsze zawody Pucharu Świata na włoskiej ziemi od… 2012 roku. Dziewięć lat wcześniej sukcesy na tej skoczni odnosił Adam Małysz: 

Ależ to były czasy.  

Dla Stocha skocznia w Predazzo też jest szczęśliwa i jak sam zawodnik twierdzi, lubi tam skakać, co pokazał wygrywając konkurs w 2012 roku i sięgając po tytuł indywidualnego mistrza świata rok później.  

Jeżeli polscy skoczkowie mają wrócić na szczyt, to nie mogli wymarzyć sobie lepszej skoczni.   

Legalny bukmacher na konkurs w Predazzo 

Do konkursu awansowali wszyscy z sześciu Polaków powołanych na zawody w Predazzo. Najlepszy po raz kolejny był Dawid Kubacki, który zajął trzecią lokatę. Piąty był Stoch, 16. Żyła, 29. Hula, 31. Wolny i 42. Kot.

Analiza kursów na dzisiejsze zmagania nie przynosi żadnych zaskoczeń. To Ryoyu Kobayashi jest widziany jako zdecydowany faworyt w oczach legalnego bukmachera:

legalny bukmacher skoki

Największe szanse z Polaków, zdaniem Totolotka, ma Kubacki po dobrym Turnieju Czterech Skoczni i udanych kwalifikacjach. Kurs na Kamila Stocha jest wysoki (15.00), co biorąc pod uwagę jego historię na tym obiekcie, może skusić niejednego obstawiającego.

Początek konkursu w Predazzo o 16:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *