Indywidualny konkurs w Zakopanem – 20 PLN za darmo w Totolotku!

legalny bukmacher

Już dzisiaj skoki narciarskie w Zakopanem – indywidualny konkurs i 20 PLN za darmo od Totolotka. Legalny bukmacher przygotował specjalną ofertę na święto skoków w Polsce.

20 PLN od legalnego bukmachera

Tylko dzisiaj i tylko na dzisiejsze skoki – Totolotek rozdaje 20 PLN za darmo. Co trzeba zrobić, żeby otrzymać freebet od licencjonowanego operatora?

  • Obstaw zakład na skoki narciarskie w Zakopanem za minimum 50 PLN
  • Kurs zdarzenia wyższy niż 1.05
  • Liczą się tylko zakłady proste (tj. wygra/przegra, 1-3 miejsce itd.)
  • Zakłady specjalnie nie wchodzą w promocję

Po wykonaniu tych czynności dostaniesz freebet o wartości 20 PLN! Środki możesz wykorzystać do 30 dni od ich przyznania. Zakłady zawarte na bonus muszą mieć kurs minimalny na poziomie 1.50.

Warunki, w jakich dostaniesz, a potem wykorzystasz 20 PLN naprawdę nie są zbyt wygórowane. Jak świętowanie, to bez szczególnych obwarowań. Konkurs indywidualny w Zakopanem zapowiada się na jeszcze bardziej emocjonujący.

11 Polaków wystąpi w konkursie

Aż 11 polskich skoczków zakwalifikowało się do konkursu głównego w Zakopanem. Indywidualne zawody przyniosą być może małe przetasowania po zawodach drużynowych. Już w kwalifikacjach pokazał się Aleksander Zniszczoł (128,5 m), który zajął 6. miejsce. Drugim najlepszym Polakiem był Dawid Kubacki, a trzecim Jakub Wolny. Na dopiero 21. miejscu kwalifikacje zakończył Kamil Stoch, który sam przyznał, że „forma jest równa, ale mogłaby być lepsza”. Nasz mistrz potrzebuje impulsu do odbudowania i skakania zdecydowanie dalej. Lider polskiej kadry ma na szczęście na pokładzie Dawida Kubackiego, który w ostatnim czasie imponuje.

Stefan Hula był 33., Paweł Wąsek 37, a Piotr Żyła dopiero 40. Ten ostatni bardzo zawodzi i właściwie jest na ostatniej prostej, żeby stracić miejsce w podstawowej 4 naszej reprezentacji. Maciej Kot był 41., a nazwiska, których nie znamy, a dopiero poznamy w konkursie, to Przemysław Kantyka i Andrzej Stękała. Stawkę Polaków w Zakopanem zamknie Klemens Murańka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *