KSW 46 i oferta Totolotek Zakłady Bukmacherskie – Mamed czy Narkun?

Mieszane sztuki walki - KSW w zakładach bukmacherskich

Kilka razy w roku jest taka sobota, że jednymi z najpopularniejszych typów dnia stają się walki mieszanych sztuk walki. Dzieje się tak przy okazji wydarzeń spod szyldu KSW. Dzisiaj gala numer 46 z walką wieczoru dwóch czempionów, czyli Mameda Khalidova oraz Tomasza Narkuna. Zakłady bukmacherskie na wieczór to możliwość obstawiania wszystkich pojedynków wraz z dodatkowymi pozycjami.

Czy Totolotek Zakłady Bukmacherskie słusznie stawiają Khalidova w roli faworyta?

Głównym starciem dzisiejszego wieczoru jest rewanż pomiędzy Mamedem Khalidovem oraz Tomaszem Narkunem. Mistrz kategorii średniej walczył już z posiadaczem pasa w wyższej dywizji, półciężkiej. Wtedy górą był Szczecinianin. Jednak mimo to Totolotek Zakłady Bukmacherskie wskazują w roli faworyta Czeczena. Czy słusznie? Tomasz Narkun wygrał tę walkę przez poddanie w trzeciej rundzie. Do tego czasu to Mamed Khalidov prowadził na kartach punktowych. Mało tego. W pierwszej rundzie dwukrotnie posłał na deski swojego rywala.

O zwycięstwie Tomasza Narkuna zadecydowało kilka czynników. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na masę. Mamed Khalidov był lżejszy od swojego rywala, więc jego celne ciosy nie zrobiły aż tak dużego wrażenia jak miało to miejsce w przeszłości w starciach Czeczena w niższej dywizji. Jednak dynamika i siła ciosu była maksymalna. Efekt? Mameda Khalidova zawiodła wytrzymałość i wydolność. Tomasz Narkun to wykorzystał, kiedy w trzeciej rundzie czuł się fizycznie od swojego rywala o wiele lepiej. Zakłady bukmacherskie wystawiające kursy zakładają, że Mamed Khalidov wyciągnął wnioski i teraz podejdzie z inną strategią. Ucząc się na własnych błędach jest w stanie to wygrać. Jednak Tomasz Narkun także zrobił postęp a taktycznie może być przygotowany na innego Czeczena. Jak będzie tym razem? Czy Totolotek Zakłady Bukmacherskie poprawnie wystawiły kurs na Mameda Khalidova na poziomie zaledwie 1,50? Z jednej strony wydaje się, że mnożniki powinny być bardziej wyrównane. Jednocześnie to nadal byłemu czempionowi KSW w wadze średniej można dawać więcej argumentów. Jak będzie? O tym przekonamy się już wieczorem.

Zakłady bukmacherskie na walkę Mamed Khalidov kontra Tomasz Narkun

Zakłady bukmacherskie w Totolotku na całą kartę walk

Każdy fan KSW wie, że gale MMA różnią się od pięściarskich tym, iż warto zwrócić uwagę na całą kartę walk i oglądać więcej niż tylko starcie wieczoru. Dzisiaj mamy o wiele więcej emocji niż tylko głośny rewanż Mameda Khalidova z Tomaszem Narkunem. Na równie duży, o ile nie większy rozgłos zasługuje zestawienie Mateusza Gamrota z Kleber Koike Erbstem. To pojedynek dwóch aktualnych mistrzów. Polak staje przed szansą zostania pierwszym podwójnym mistrzem KSW w historii. Poza tym otrzymujemy zestawienia Polaków z utalentowanymi obcokrajowcami jak Mateusz Wrzosek kontra Salahdine Parnasse czy Roman Szymański kontra Daniel Torres. Zakłady bukmacherskie na KSW 46 to możliwość typowania każdej walki. Do tego otrzymujemy dodatkowe zdarzenia związane między innymi z ilością rund.

Totolotek zakłady bukmacherskie i ich oferta na KSW 46

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *