Zaczynamy WTA Finals w Szanghaju + jakie bonusy bukmacherskie na tenis?

W niedzielę rozpoczyna się turniej WTA Finals, który jest nieoficjalnie uważany za piąty Wielki Szlem albo tenisowe mistrzostwa świata. Wszystko ze względu na dużą ilość punktów, którą można otrzymać do rankingu za triumf. Osiem najlepszych kobiet na świecie będzie ze sobą rywalizować o wygraną. Zobacz jakie są obecnie bonusy bukmacherskie do wykorzystania.

Zdarzało się, że zawody kończące tenisowy sezon decydowały o tym, kto zakończy rok na miejscu numer jeden. Jednak tym razem to nie będzie na szali, ponieważ Simona Halep już zapewniła sobie najwyższe miejsce w rankingu WTA na koniec 2018. Dokonała tego wyczynu po raz drugi z rzędu. Rumunka w ostatnich miesiącach wygrała turniej Shenzhen Open, Rogers Cup oraz swój pierwszy Wielki Szlem, Rolanda Garrosa. Niestety, ale Simona Halep zmaga się z kontuzją pleców i nie wiadomo czy wystąpi w Szanghaju, a jeżeli tak, to w jakiej dyspozycji. W związku z tym, na początku typowanie Rumunki z bonusów bukmacherskich warto przemyśleć dwa razy.

Na 17 października ranking WTA prezentował się następująco.

Ranking WTA na 17 października 2018 rok

Turniej WTA Finals to dwie grupy podzielone na cztery zawodniczki. Przez następne dni zostaną rozegrane spotkania każdy z każdym. Do dalszej fazy pucharowej przechodzą po dwie najlepsze tenisistki, które spotykają się w półfinale. Wielki finał już w niedzielę za tydzień. Turniej w Szanghaju często przynosi nieoczekiwane rezultaty. W końcu spotyka się osiem najlepszych kobiet na świecie.

Nie mamy w tym turnieju reprezentantki naszego kraju jak w przeszłości, czyli Agnieszki Radwańskiej. Jednak śmiało możemy kibicować Caroline Wozniacki oraz Angelique Kerber, które mogą być uważane za Polki i płynnie mówią w naszym języku. Z resztą Dunka dała nam chwile radość triumfując przed rokiem w WTA Finals w Szanghaju. Czy powtórzy ten sukces?

Wozniacki udowodniła, że jest w stanie pokonać każdego z czołówki. Mimo że nie jest główną faworytką do triumfu w Szanghaju, to oczywiście ma swoje szanse na wygranie WTA Finals 2018. Tak samo jak Angelique Keber. Na kogo jeszcze warto zwrócić uwagę? Na pewno Naomi Osakę, która mimo młodego wieku, bo zaledwie 21 lat, już zachwyca cały tenisowy świat. Czyżby Japonka była przyszłością kobiecego sportu? Być może. W tym roku zdobyła swoje pierwsze, duże trofeum wygrywając US Open.

Przejdźmy jednak do tematu – bonusy bukmacherskie na tenis ziemny. Czy można coś wykorzystać przy okazji WTA Finals? Przede wszystkim cały czas jest dostępna oferta powitalna dla nowych graczy. Między innymi najbardziej pożądane przez graczy bonusy bukmacherskie bez depozytu. Za samą rejestrację bez konieczności wpłaty można otrzymać 20 PLN. Nie ryzykując swojej gotówki można próbować sowich sił podczas WTA Finals 2018 w Szanghaju. Dodatkowo bonusy bukmacherskie od depozytu, czyli dodatkowe środki uzależnione od naszej wpłaty maksymalnie do 1000 PLN. Warto też zwracać uwagę na promocje, a użytkownicy bardzo upodobali sobie Gram Grubo… ale tutaj trzeba zaznaczyć, że przy tenisie ziemnym takie profity są możliwe wyłącznie w piątki. O co chodzi? Na określonych warunkach wysokość potencjalnej wygranej jest wyższa o 14%, co dla wielu graczy jest ciekawsze niż tradycyjne bonusy bukmacherskie. Także zasiadamy przed telewizorami i emocjonujemy się meczami w Szanghaju, bo na pewno nie będzie nudno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *