W Totolotku od października więcej zdarzeń live!

Co to jest handicup

Stale rośnie popularność zakładów live czyli w trakcie trwania zdarzenia sportowego. Totolotek zdaje sobie z tego sprawę i z początkiem października znacznie powiększył ilość zakładów, które można zawierać na żywo!

 

Livebetting daje możliwość przeżywania emocji w trakcie oglądania wydarzeń sportowych oraz pozwala nieźle zarobić. Zainteresowanie zakładami na żywo wciąż rośnie dlatego Totolotek postanowił zwiększyć ilość zdarzeń pozwalających na grę live. Od października gracze Totolotka mogą korzystać z szerszej oferty takich zakładów,  zarówno na desktopie, jak i na urządzeniach mobilnych.

Zalet typowania live jest sporo. Możemy obstawiać dany mecz od pierwszej aż do ostatniej minuty. Oglądając dane wydarzenie sportowe można ocenić dyspozycje danej drużyny czy zawodnika i postawić inaczej niż w zakładzie przedmeczowym. Do tego zakłady live są rozliczane bardzo szybko, praktycznie natychmiast po zakończeniu danego zdarzenia.  W Totolotku dostępne jest granie singli jak i kuponów AKO na żywo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *