Totolotek zabiera Was do Meksyku!

Przygotowaliśmy dla Was konkurs typerski, w którym do wygrania są dwa wyjazdy do Meksyku! Zobaczcie co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie.

Wystarczy jedynie trafnie przewidywać wynik niedzielnego meczu reprezentacji Polski oraz  kilku kolejek najlepszej ligi świata. Tak jest –jeden mecz „Biało-czerwonych” z Włochami oraz 4 kolejki LOTTO Ekstraklasy to jednocześnie 5 rund turnieju Totolotka, który kładzie na stół prawie 3000 złotych w nagrodach oraz dwa pakiety wyjazdowe do Meksyku. Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Sposoby są dwa – jeden dla długodystansowców, drugi dla sprinterów.

Pierwszy wyjazdowy pakiet na wycieczkę otrzyma po prostu typer, który po 5 rundach zgromadzi najwięcej punktów. Co kolejkę na twitterowym koncie Totolotka będzie się ukazywał wpis konkursowy. Pod nim należy zamieścić swoje dokładne typy na wszystkie mecze danej kolejki ( jeden typ na mecz reprezentacji), wraz ze swoim loginem ze strony Totolotek.pl oraz hashtagiem #NiezłyMeksyk, a następnie podać dalej przez retweet wpis Totolotka. Jak to ma wyglądać? Mniej więcej tak:

 

„login, #NiezłyMeksyk,  #GÓRKOR 1:1, #JAGLGD 0:1, #LEGZAG 1:3,#MIEPOG 1:0, #ŚLĄCRA 3:1, #WISARK 0:0, #WPŁLPO 1:2 , #ZSOPIA 1:2

Jak naliczamy punkty?

1.a) Za wskazanie dokładnego wyniku bramkowego: 3 punkty (w przypadku meczu reprezentacji mnożone razy 3)

 

  1. b) Za wskazanie wyniku meczu (zwycięstwo gospodarzy, remis, zwycięstwo gości): 1 punkt (w przypadku meczu reprezentacji mnożony razy 3)

 

Pierwszy pakiet wyjazdowy trafi oczywiście do tego z uczestników, który na przestrzeni wszystkich rund nazbiera najwięcej punktów.

 

Ale jak już pisaliśmy, jest też sposób sprinterski. Do Meksyku poleci bowiem również ten, kto zaliczy najwyższy wynik w pojedynczej kolejce. To oznacza, że szansę na wyjazd będziecie mieć nawet dołączając do konkursu w 15. serii spotkań – jeśli przebijecie w niej wyniki wszystkich poprzednich, Meksyk stanie przed wami otworem.

 

Oczywiście Totolotek przygotował też nagrody pocieszenia. Oto cały zestaw:

Ranking Najlepszy Typer – Klasyfikacja Generalna

Miejsce 1:  Pakiet wyjazdowy dla jednej osoby do Meksyku + nagroda o wartości 300  zł
Miejsce 2:  Nagroda o wartości 200 zł
Miejsce 3:  Nagroda o wartości 200 zł
Miejsca 4-10: Nagroda o wartości 150 zł
Miejsca 11-20: Nagroda o wartości 100 zł

 

Ranking Najlepszy Jednostkowy Wynik

Miejsce 1:  Pakiet wyjazdowy dla jednej osoby do Meksyku + nagroda o wartości 300 zł

 

Już teraz możecie wziąć udział w pierwszej rundzie, post konkursowy znajdziecie TUTAJ.Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *