Liga Narodów w Totolotku. Zobacz co przygotowaliśmy!

5 rekordów w Księdze rekordów Guinnessa związanych z piłką nożną

Trwa przerwa reprezentacyjna, więc tym razem na weekend przygotowaliśmy propozycje z meczów Ligi Narodów. Przypominamy o obowiązującej promocji GramGrubo, która zwiększa wygrane o 14%.

 

Chorwacja – Anglia [12.10.2018, 20:45]

Jednym z ciekawszych dzisiejszych starć jest rywalizacja w grupie A w Rijece. Widowisko na pewno częściowo ucierpi na braku publiczności, ale sportowej jakości nie powinno zabraknąć. Po meczach z Hiszpanami obraz obu drużyn wydaje się jednak dość jednoznaczny. Anglia minimalnie przegrała po dość wyrównanym spotkaniu, a Chorwaci ulegli stosunkiem 0:6. Brak wsparcia kibiców również powinien się na tym odbić, a kurs na wygraną Anglii w przypadku zwrotu przy remisie to 1,95.

Belgia – Szwajcaria [12.10.2018, 20:45]

O tej samej godzinie w Brukseli rozpocznie się inny pojedynek w ramach najwyższej dywizji Ligi Narodów. Oba zespoły pewnie pokonały Islandię w swoich pierwszych starciach w tych rozgrywkach, a dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu to goście zajmują pozycję lidera. Belgia to jednak zespół ze ścisłej światowej czołówki, a u siebie spisują się jeszcze lepiej. Kurs wynoszący 1,60 na wygraną gospodarzy wydaje się realnym odzwierciedleniem różnicy poziomów obu drużyn.

Holandia – Niemcy [13.10.2018, 20:45]

W sobotni wieczór mecz między dwoma zespołami, które ostatnio zawodziły. Brak wyjścia z grupy na Mistrzostwach Świata to dla ówczesnych obrońców tytułu była prawdziwa klęska. Za to Holendrzy do Rosji w ogóle nie pojechali. W obu drużynach pewna wymiana pokoleniowa, lecz to reprezentacja Niemiec dysponuje po prostu szerszą oraz lepszej jakości kadrą. Kurs na wygraną przyjezdnych wynosi 2,10.

Irlandia – Dania [13.10.2018, 20:45]

W Dublinie gospodarze powalczą z Danią w ramach dywizji B Ligi Narodów. O duńskiej kadrze było głośno z powodu konfliktu piłkarzy z federacją, lecz gdy udało się go zażegnać, to na boisku Duńczycy pewnie ograli reprezentację Walii. Irlandia wydaje się najgorszym zespołem tej grupy i to jej najmocniej grozi spadek do niższej dywizji. Za to wygrana gości tylko umocni ich prowadzenie w tabeli. Kurs na to, że Christian Eriksen i spółka okażą się lepsi, wynosi 2,50.

Rumunia – Serbia [14.10.2018, 15:00]

Niedziela to między innymi spotkanie na szczycie grupy w dywizji C Ligi Narodów. Liderem są Serbowie, którzy pokonali już Czarnogórę oraz Litwę. Gospodarze z Czarnogórą podzielili się punktami. Remis padł także w pierwszej rywalizacji obu drużyn w Serbii. Oba zespoły prezentują dość podobny poziom piłkarski, a kolejny mecz bez zwycięzcy nie powinien być specjalnym zaskoczeniem. Kurs na taki scenariusz wynosi 3,15.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *