Legalny bukmacher ocenia szanse w meczu Polska – Portugalia

legalny bukmacher

W Totolotku, czyli u legalnego bukmachera, znajdziecie wysokie kursy na mecz Polska – Portugalia. Jak to spotkanie zostało ocenione, kto jest w nim faworytem i z jakich promocji możecie skorzystać? Sprawdzamy.

Legalny bukmacher – sprawdź całą ofertę Totolotka

Legalnych bukmacher Gra Grubo

Dobrze znana wszystkim promocja Gram Grubo została odpalona także na reprezentację! Dotychczas była ona dostępna od piątku do niedzieli oraz w ramach europejskich pucharów. Teraz, możemy cieszyć się grą z +14% do wygranych nawet na mecze Biało-Czerwonych.

Warunki i zasady:

– kupon prosty Toto-Mix lub Live

– min. stawka 20 PLN

– min. jedno zdarzenie na kuponie dotyczące meczu reprezentacji Polski

– min. kurs całkowity 2.00

– promocja obowiązuje w dniach rozgrywek reprezentacji

Także nic prostszego, aby podwyższać sobie wygrane bez specjalnego kombinowania.

Kursy na Polska – Portugalia

Portugalia zagra bez Cristiano Ronaldo, co na pewno miało wpływ na wystawianie kursów przed tym meczem. Widzimy jak dużo traci Real Madryt po jego transferze do Juventusu. To samo tyczy się reprezentacji narodowej.

Nie można jednak stwierdzić, że piłkarze prowadzeni przez Fernando Santosa bez CR7 są słabi, bo nie są. Dalej mają ogromną jakość w składzie i nie można sądzić, że będą dla Polaków łatwym rywalem.

Kursy: wygrana Polski 3.00 | remis 3.00 | wygrana Portugalii 2.80

Totolotek proponuje niesamowicie atrakcyjne przeliczniki na dzisiejszy mecz. Jest to obecnie (na 14:56, 11.10) najwyższa oferta kursowa na spotkanie Polski z Portugalią wśród legalnych bukmacherów.

Lewy i spółka w siedmiu z dziesięciu ostatnich meczów zdobywali gola. Strzelanie goli nie idzie nam za to tak dobrze jak bronienie. Czyste konto zachowaliśmy tylko dwukrotnie: z Japonią i Litwą (na 10 ostatnich meczów).

Portugalia również nie ma najlepszej defensywy, traciła bowiem gola w sześciu z dziesięciu ostatnich spotkań. Ostatni raz nie strzeliła za to gola rywalowi w towarzyskim meczu z Belgią, we wrześniu 2016 roku.

Warto więc przyjrzeć kursom na BTTS (obie drużyny strzelą bramkę): TAK 1.90 | NIE 1.75

Legalny bukmacher Totolotek ocenia więc, że pomimo powyższych statystyk, większa szansa jest na brak gola z obu stron. Jak będzie? Przekonamy się już o 20:45 na Stadionie Śląskim, na którym do tej pory nie przegraliśmy z Portugalią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *