Totolotek w nowym sezonie się wyróżnia?

Bukmacher Totolotek to jedna z najdłużej działających firm udzielająca zakładów wzajemnych w Polsce. Robią to dokładnie od 1992 roku, więc chociażby z tego względu można uznać, że znają się na rzeczy. Co operator przygotował dla graczy w nowym sezonie?

Totolotek bez podatku?

Większość graczy pewnie wie, ale dla nowicjuszy i tych, którzy jednak przegapili ustawę hazardową, warto nadmienić kilka kwestii.

W Polsce obowiązuje nowe prawo hazardowe, został stworzony Rejestr Domen Zakazanych, w którym zostali umieszczeni bukmacherzy bez licencji wydawanej przez Ministerstwo Finansów. Tym sposobem z kraju nad Wisłą odeszły takie tuzy rynku międzynarodowego jak Bet365 czy bet-at-home. Dlaczego użytkownicy tak lubili te firmy? Bo grali u nich bez podatku! Niestety, tracił na tym skarb państwa, bo to szara strefa dominowała w zakładach bukmacherskich. Po wejściu w życie nowej ustawy, to wszystko się zmieniło.

W Polsce mamy obecnie ośmiu legalnych bukmacherów udzielających zakładów internetowo (licencję otrzymał także podmiot Cherry Online Polska, ale jeszcze nie wystartował online) – jednym z nich jest oczywiście Totolotek.

Działający od 1992 roku bukmacher proponuje swoim graczom możliwość obstawiania bez podatku i to całkiem legalnie, bez ryzyka kar finansowych. Szczegóły znajdują się oczywiście na stronie firmy i tam możecie dowiedzieć się więcej. Propozycja grania bez podatku i to jeszcze z nawiązką (+14% do wygranych) jest jedyną taką w Polsce i dlatego to ten aspekt najbardziej wyróżnia Totolotka pośród konkurencji.

Totolotek.pl – możesz sprawdzić ofertę bukmachera.

Oferta Totolotka na nowy sezon

Piłkarski sezon rozkręcił się już w pełni. Wszystkie najmocniejsze ligi wróciły na boiska, stadiony powoli się wypełniają. W Totolotku można sprawdzić oferty La Liga, Bundesligi, Premier League, Serie A i oczywiście, ukochanej przez Polaków, Ekstraklasy. Rodzima liga bije rekordy popularności, dlatego bukmacher najmocniej dopieszcza ofertę na te rozgrywki.

Nie można też zapomnieć o finansowym wsparciu dla klubów Ekstraklasy. Robią to inni bukmacherzy, robi to także Totolotek. Firma jest oficjalnym i głównym sponsorem Lechii Gdańsk. Co więcej, jest również sponsorem oficjalnym Pucharu Polski. Inwestycje w polski sport zawsze są korzystne. Bukmacher się promuje, a kluby i organizacje zyskują. Układ win-win.

Zakłady sportowe można obstawiać również za pośrednictwem aplikacji mobilnej Totolotka, co w dzisiejszych czasach powinno być normą, ale nie wszyscy operatorzy proponują takie rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *