Grają reprezentację! Sprawdź nasze propozycje

 

Najbliższy weekend to brak spotkań w najważniejszych klubowych rozgrywkach, a więc oczy całego świata skierowane na mecze reprezentacji narodowych. Przygotowaliśmy kilka propozycji na najbliższe dni, a w dniu debiutu Jerzego Brzęczka w roli selekcjonera obowiązuje oczywiście promocja GramGrubo.

Turcja – Rosja [7.09.2018, 20:45]

Piątkowe zmagania rozpoczynamy od pojedynku w ramach dywizji B Ligi Narodów. Pojedynek Turków z Rosjanami to jedno z ciekawszych tego dnia starć, a mimo faworyzowania gospodarzy polecamy przyjrzeć się uważnie przyjezdnym. Rosjanie mają za sobą bardzo udany występ na Mistrzostwach Świata, a zespół Stanisława Czerczesowa został należycie doceniony w kraju. Tego typu niespodzianka na pewno pozytywnie wpłynęły na morale w szatni, a wynoszący 3,50 kurs na zespół gości wydaje się atrakcyjną propozycją.

Litwa – Serbia [7.09.2018, 20:45]

Podział na dywizje w Lidze Narodów wytworzył momentami dość niespodziewane pary grupowe. Zespół Litwy i Serbii sportowo dzieli naprawdę spora różnica klas i to powinno być widoczne także na boisku. Serbowie na pewno mają aspiracje i szanse na wygranie swojej grupy oraz przesunięcie się wyżej w Lidze Narodów. Litwini to powinien być jeden z „chłopców do bicia”. Kurs 2,20 na gości przy handicapie -1,5 to realistyczną opcją na ten mecz.

Anglia – Hiszpania [8.09.2018, 20:45]

Jeden z hitów pierwszej serii spotkań Ligi Narodów zostanie rozegrany na legendarnym Wembley. To także nowe otwarcie w hiszpańskiej kadrze i debiut Luisa Enrique w roli selekcjonera. Same powołania wywołały sporo kontrowersji, a Anglicy wydają się w gazie po całkiem udanych Mistrzostwach Świata. „Synowie Albionu” w końcu nie skompromitowali się na wielkiej imprezie, a niesieni dopingiem swych fanów mogą zainkasować trzy punkty. Kurs na takie zdarzenie wynosi 2,80.

Estonia – Grecja [8.09.2018, 20:45]

Futbol w Grecji specjalnego postępu w ostatnich latach nie zrobił i na pewno nie jest to kadra tak silna, jak w 2004 roku. Przyjezdni to jednak nadal zespół, który w teorii powinien poradzić sobie ze stosunkowo słabą kadrą Estonii. Grecy zostali wycenieni na kurs 1,95 i patrząc na różnicę poziomów między zespołami to jedna z lepszych propozycji na najbliższe dni.

Francja – Holandia [9.09.2018, 20:45]

Kolejny z hitów tej serii spotkań, ale choćby wystawione kursy dobrze oddają nastroje panujące w obu kadrach narodowych. Holendrzy przechodzą spory kryzys, a Francuzi nie tak dawno świętowali zdobycie Mistrzostwa Świata na rosyjskich boiskach. Popularni „Oranje” przechodzą kolejną zmianę pokoleniową, ale na razie nie powinni być w stanie w żaden sposób zagrozić uskrzydlonym Francuzom. Proponujemy zastanowić się nad postanowieniem handicapu -1,5 na Francuzów po kursie 2,10.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *