Dziś rusza Liga Narodów! Hit na początek

Jak kontrolować emocje, by poprawić swoje wyniki przy zakładach bukmacherskich?

Już dziś startuje Liga Narodów, najnowszy projekt UEFA. W zamyśle rozgrywki te mają zwiększyć rywalizację między europejskimi drużynami i zmniejszyć liczbę meczów towarzyskich oraz decydować o tym, czy dana drużyna zagra w Mistrzostwach Europy. Przed nami kilka interesujących spotkań, w tym dziś pojedynek byłych Mistrzów Świata z obecnymi.

 Niemcy-Francja 1-2,50; X-3,30; 2-3.05

Nasi sąsiedzi mają sporo do udowodnienia. Sensacyjnie odpadli z Mistrzostw Świata już w fazie grupowej zajmując ostatnie miejsce. Selekcjoner zachował posadę i dziś jego podopieczni postarają się poprawić nastroje swoim kibicom, a będą grać w roli gospodarza więc motywacja będzie tym większa. Francuzi to aktualni Mistrzowie Świata. Na pewno będą grać niesieni ostatnim sukcesem. W tym spotkaniu liczymy, że obydwie drużyny będą  strzelać. Kurs na to, że obie drużyny strzelą wynosi 1,70. Jednak to Niemcy wydają się być zespołem bardziej zdeterminowanym. Czy nasi sąsiedzi zafundują „Trzykolorowym” zimny prysznic? Odpowiedź poznamy już dziś wieczorem.

Walia-Irlandia 1-1,85;X-3,05; 2-4,75

O godzinie 20:45 Walijczycy rozpoczną swój mecz z Irlandią. Faworytem zespół z Garethem Bale’em w składzie. Piłkarz ma dość dobry początek sezonu w Realu Madryt i rodacy liczą, że przełoży to na występy w kadrze. Pokazał, że potrafi być liderem z prawdziwego zdarzenia. Irlandczycy z kolei  pokonali już Walijczyków w eliminacjach do Mundialu. Bukmacherzy nie dają im większych szans, ale remis jest w ich zasięgu. Liczymy na over 2,5. Kurs 2,65.

Czechy-Ukraina 1-2,70; X-2,95, 2-2,70

Bukmacherzy dali takie same szanse na wygraną zarówno Czechom jak i Ukraińcom. Obydwie drużyny nie należą do potentatów europejskiego futbolu i ciężko wskazać tu faworyta. Na korzyść Czechów przemawia fakt, że grają przed własną publicznością. Ukraina wygrała 3 i zremisowała 2 z 5 swoich ostatnich meczów. Czechy wygrały 3 i przegrały 2 z 5 swoich poprzednich spotkań. Ostatnie 2 starcia tych drużyn to wygrana Czechów i remis.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *