Bonusy bukmacherskie na US Open – zwiększ wygraną o 14%

Na US Open rozpoczyna się dzisiaj już trzecia runda zmagań w głównej drabince. Dotychczas mogliśmy oglądać kilka interesujących starć i niespodzianek, a następne dni zapowiadają jeszcze większe emocje. Jak połączyć rywalizację w Nowym Jorku i bonusy bukmacherskie? Nowi gracze mogą skorzystać z dodatkowych środków od depozytu oraz tych darmowych. Natomiast użytkownicy Totolotka mają dzisiaj okazję zwiększyć swoją wygraną o 14%.

Powitalne bonusy bukmacherskie i US Open

Na nowych graczy czekają bonusy bukmacherskie od depozytu oraz darmowe środki. Jak można to wykorzystać podczas trwającego Wielkiego Szlemu w Nowym Jorku? Użytkownik może uzyskać do 1000 PLN dodatkowej sumy od swojej pierwszej wpłaty. Turniej US Open potrwa jeszcze ponad tydzień, do następnej niedzieli kiedy poznamy ostateczne rozstrzygnięcia po finale mężczyzn. Następne dni dają wiele możliwości przy obstawianiu tenisa na najwyższym poziomie. Poza faktem wielu starć czołówki, Wielki Szlem w Totolotku to po trzydzieści dodatkowych zdarzeń do każdego meczu, więc jest z czego wybierać.

Kolejną opcją dla nowych graczy, którzy chcą wykorzystać bonusy bukmacherskie na US Open jest darmowy zakład. Tak zwany freebet otrzymuje każdy użytkownik za samą rejestrację do Totolotka. Otrzymane 20 PLN może posłużyć za dobry początek na typowanie tenisowego turnieju w Nowym Jorku.

Gram Grubo zamiast bonusów bukmacherskich dla stałych użytkowników?

Poza atrakcyjnymi bonusami bukmacherskimi Totolotek to także jedna z najlepszych promocji na rynku zakładów sportowych, czyli Gram Grubo. Grając zgodnie z regulaminem każdy użytkownik może zapewnić sobie wygraną podwyższoną o 14%! Praktycznie oznacza to granie kuponu bez podatku.

Na początek trzeba wyróżnić jedną z zasad tej promocji, czyli fakt, że liczy się ona tylko we wszystkie piątki. US Open to dwie okazje do wykorzystania Gram Grubo. Jedna wypada właśnie dzisiaj przed trzecią rundą zmagań na kortach w Nowym Jorku. Jak stworzyć zakład, który będzie podwyższony o wspomniane 14%? Przeanalizujmy to na przykładzie tworzenia kuponu na dzisiejsze mecze US Open.

Najważniejsze zasady regulaminu, które trzeba mieć na myśli, aby móc korzystać z tej promocji to stawka wynosząca co najmniej 100 PLN, kurs minimalny kuponu na poziomie 2,00. Przy czym jedna pozycja nie może mieć niższego mnożnika niż 1,06. Tak jak przy bonusach bukmacherskich bywa, tak przy tej promocji trzeba spełnić kilka warunków. Poniżej przykładowy kupon spełniający wspomniane zasady na dzisiejsze emocje z US Open. Do takiego zakładu zostanie dodany współczynnik, który podwyższy wygraną o 14%.

Co nas dzisiaj czeka na US Open?

Skupiając się wyłącznie na temacie tenisowe turnieju warto wyróżnić, że piątek na kortach w Nowym Jorku gwarantuje kilka hitowych starć. Zaczynając od żeńskiej drabinki ,dużą uwagę z pewnością przyciągnie pojedynek sióstr Venus oraz Sereny Williams. Chociaż z punktu sportowego w tym starciu nie daje się większych szans starszej z rodzeństwa. Młodsza, 6-krotna zwyciężczyni US Open jest jedną z faworytek do wygrania turnieju w Nowym Jorku. Tym bardziej, że już w pierwszej rundzie porażkę poniosła Simona Halep. Inna z miejscowych faworytek, zeszłoroczna zwyciężczyni ma o wiele trudniejsze zadanie. Mowa o Sloane Stephens, która zmierzy się Victorią Azarenką. Białorusinka w swoim ostatnim spotkaniu z Gavrilovą pokazała, że wraca do światowej czołówki.

Męska część drabinka także gwarantuje dzisiaj wiele emocji. Wystarczy chociażby przytoczyć zestawienie Milosa Raonica ze Stanisem Wawrinką czy Borna Corica z Daniilem Medwiedewem. W obu spotkaniach trudno jednoznacznie wskazać na zwycięzcę. Jednak jedno i drugie starcie zapowiadają się na wyrównane boje, które mają potencjał na pięć setów. W związku z tym może warto rzucić okiem na dodatkowe zdarzenia i ilość setów lub gemów? Na pewno czeka nas kolejny dzień emocji z US Open. Bonusy bukmacherskie i obstawianie mogą być tylko dobrym dodatkiem do oglądania rywalizacji na kortach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *