Jak wygrywać na zakładach bukmacherskich?

Zakłady bukmacherskie przyciągają graczy jak magnes, ponieważ stanowią źródło emocji i pozwalają na osiągnięcie satysfakcji z wygranej. W jaki sposób grać, by odnieść zwycięstwo? Warto stosować się do kliku zasad, aby zwiększyć swoje szanse.

Spróbuj odrzucić emocje

Jednym z często popełnianych przez graczy błędów jest nieświadome zdawanie się na własne emocje. W rzeczywistości nie są one dobrym doradcą. Nie należy podchodzić zbyt optymistycznie do zakładów dotyczących drużyn i zawodników, którym kibicujemy, podobnie jak nie warto podejmować decyzji pod wpływem impulsu. Jednym z elementów sukcesu jest szczegółowa analiza obstawianych zdarzeń, ponieważ…

…zakłady bukmacherskie to matematyka

Chociaż utożsamianie zakładów bukmacherskich z losowością i wyłącznie matematyczną podstawą jest błędem, bo przecież opierają się one na dokonaniach drużyn i zawodników, matematyka – a konkretnie statystyka – jest bardzo pomocna w prawidłowym typowaniu. Zanim dokonasz zakładu, sprawdź, w jakiej formie znajdują się obecnie oba zespoły. Dowiedz się, kto doskonale radzi sobie na własnym stadionie, a kto na wyjazdach. Przyjrzyj się kadrom obu zespołów, np. korzystając z porównania dostępnego na stronie Totolotek.pl przy każdym zdarzeniu. Jeśli masz trudności z oszacowaniem, kto wygra, pomyśl, ilu bramek lub punktów możesz się spodziewać.

Wykorzystaj wszystkie możliwości

Bukmacherka to nie tylko typowanie zwycięstw, remisów i porażek. Zakłady bukmacherskie są przecież znacznie bardziej rozbudowane. Może po przerwie zimowej należy spodziewać się bezbramkowego remisu lub innego niskiego wyniku, a na początku sezonu większej liczby bramek? A może wytypujesz wynik w pierwszej połowie, tercji lub kwarcie? Zastanów się, czy nie warto użyć zakładu z handicupem, by wygrać więcej lub ograniczyć ryzyko. Odpowiedzi tkwią w statystykach i twoich własnych analizach spotkań.

Ograniczaj ryzyko

Pamiętaj, aby obstawiać bezpiecznie i ograniczać ryzyko. Zakłady bukmacherskie pozwalają na skorzystanie z wielu narzędzi. Należą do nich zakłady „z podpórką”, czyli bezpieczne typy, w których wygrywasz zarówno przy wytypowaniu zwycięzcy, jak i remisie. W ten sposób mogą działać również handicupy. Jeśli preferujesz zakłady akumulatywne i tworzysz przy tym kilka kuponów o niższej wartości, postaraj się zdywersyfikować ryzyko. Nie umieszczaj na każdym z nich tego samego zdarzenia. Poszukaj dodatkowych szans.

Wybierz sport, o którym masz pojęcie

Chociaż statystyki mają spore znaczenie, warto obstawiać wyniki szczególnie w tych sportach, na temat których dysponujesz przyzwoitą wiedzą. Dzięki temu w swoich zakładach uwzględnisz na przykład, który z tenisistów lepiej radzi sobie na kortach trawiastych, czy też która drużyna piłkarska straciła szanse na dobry rezultat w lidze i może okazać się słabiej zmotywowana.

Unikaj oszustów

Oprócz prawidłowego obstawiania zakładów bukmacherskich ważne jest również bezpieczeństwo twoich pieniędzy. Polskie prawo chroni graczy, ale tylko tych, którzy korzystają z oferty legalnych bukmacherów. Zadbaj o to również, korzystając z nowoczesnych metod płatności, takich jak Paysafecard, przy użyciu których nie musisz podawać swoich prywatnych danych bankowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *