Typujemy piątkowe mecze eliminacji do Mistrzostw Świata!

Zapraszamy Państwa do wspólnego typowania piątkowych spotkań eliminacji do Mistrzostw Świata w strefie europejskiej. Oto, jakie najciekawsze mecze zostaną rozegrane w ten dzień!

Każdy z piątkowych meczów rozpoczyna się o godzinie 20:45. I tak ciekawie zapowiada się pojedynek Holandii z Białorusią. To jasne, że Oranje są zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa, ale… Nie zapominajmy, że Holandia nie potrafiła się zakwalifikować na ostatnie Mistrzostwa Europy. Ponadto obecne eliminacje również rozpoczęła nieszczególnie, bo tylko od remisu. Jedno oczko zdobył też ich dzisiejszy rywal, ale za to z tak mocnym przeciwnikiem, jak Francja. Czy więc Białoruś ma szansę na sprawienie niespodzianki, i urwanie jakichś punktów faworyzowanym gospodarzom? Mimo wszystko będzie to naprawdę piekielnie trudne zadanie, ale na pewno nie niewykonalne. A co sądzą o tym spotkaniu typerzy Totolotka? Jakie zdarzenia z meczu Holandii z Białorusią, zdecydowali się uwzględnić na swoich kuponach bukmacherskich?

zwycięstwo Holandii: 1,25___________remis: 5,50___________zwycięstwo Białorusi: 10,50

Teraz już starcie Belgii z Bośnią i Hercegowiną. Czy duet z Serie A: Edin Dzeko- Miralem Pjanic, będzie w stanie pociągnąć reprezentację Bośni, do niespodziewanego, lub wręcz sensacyjnego rozstrzygnięcia, za jakie z pewnością został by uznany fakt straty punktów przez reprezentację Czerwonych Diabłów? Wydaje się to raczej mało prawdopodobne. Belgia to na chwilę obecną naprawdę prawdziwy piłkarski potentat. Drużyna z gwiazdami na każdej pozycji, zaczynając od bramkarza, kończąc na zawodnikach, którzy nie mieszczą się w meczowej osiemnastce. Bośniacy oczywiście nie pojadą do Belgii jak na ścięcie, ale gospodarze mają wszelkie dane ku temu, by okazać się ich katem! Typujecie mecz Belgii z Bośnią i Hercegowiną wspólnie z nami w Totolotku?

zwycięstwo Belgii: 1,45________remis: 4,20________zwycięstwo Bośni i Hercegowiny: 7,00

Najciekawiej ze wszystkich piątkowych spotkań eliminacji do Mistrzostw Świata, zapowiada się jednak mecz: Węgry – Szwajcaria. Obie reprezentacje uczestniczyły w EURO 2016. Obu udało się wyjść z grupy, by odpaść w fazie 1/8.Według serwisów bukmacherskich, większe szanse na triumf w ich wspólnym meczu- mają Szwajcarzy. Jest to na pewno silniejsza, i znacznie bardziej zaprawiona z bojach drużyna. Ponadto Szwajcaria w tych eliminacjach ma już na swoim koncie pokonanie Mistrza Europy. Portugalczycy nie mieli z nimi zbyt wiele do powiedzenia. A jeśli tak, to wydaje się, że z Węgrami powinno puść im jeszcze łatwiej. Czy właśnie taki scenariusz, a więc pewne zwycięstwo gości, jest przewidziane na ten mecz? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Węgrów: 3,25___________remis: 3,05___________zwycięstwo Szwajcarii: 2,25

Typujemy piątkowe spotkania eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Świata wspólnie razem z Totolotkiem S.A.! Nasza pełna oferta bukmacherska na mecze, jakie zostaną rozgrywane w piątek czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *