Typujemy mecz: Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka Chojnice!

W zaległym spotkaniu polskiej Pierwszej Ligi, Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z Chojniczanką Chojnice. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą bukmacherską Totolotka S.A. na ten pojedynek!

Zespół z Chojnic triumfował w trzech swoich ostatnich meczach ligowych. Za to Sandecja odniosła trzy zwycięstwa z rzędu na własnym boisku, więc mamy tu czarno na białym pokazane, że jednym i drugim będzie zależało na wygranej, i na pewno z całych sił będą do niej dążyć. Oba zespoły strzelają dość dużo bramek, raczej nie zapowiada się tutaj nudny mecz, tym bardziej, że goście grają o lidera, a Sandecja w przypadku wygranej, przeskoczy swoich dzisiejszych przeciwników, i usadowi się na pozycji numer dwa. Remis raczej nie wchodzi tu w rachubę. Goście w zeszłym tygodniu pożegnali się z Pucharem Polski, ulegając nieznacznie ekstraklasowej Wiśle Kraków. Czy fakt, że musieli grać w tygodniu, spowoduje że będą mieli nieco mniej sił, i stworzy tym samym większą szansę na zwycięstwo drużynie z Nowego Sącza? Będziemy mieć okazję przekonać się o tym już niebawem! Początek spotkania: Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka Chojnice, o godzinie 17:00. Pojedynek ten nie będzie niestety transmitowany w telewizji.

zwycięstwo Sandecji Nowy Sącz: 2,85__remis: 3,20__zwycięstwo Chojniczanki Chojnice: 2,35

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Państwa do wspólnego typowania rezultatów wyników spotkań polskiej Pierwszej Ligi. Pełną ofertę naszego serwisu na wtorkowe spotkanie Sandecji Nowy Sącz z Chojniczanką Chojnice można znaleźć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *