Typujemy czwartkowe spotkania eliminacji do Mistrzostw Świata!

W czwartek rozpoczyna się druga kolejka grupowa eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Świata strefy europejskiej! Jakie najciekawsze spotkania przyjdzie nam więc typować w ten dzień?

Każde z prezentowanych przez nas spotkań rozpocznie się o godzinie 20:45. Rozpoczynamy wielkim hitem czwartkowych spotkań eliminacyjnych: Włochy – Hiszpania! Będzie go można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport. Szykuje się więc rewanż za fazę 1/8 EURO 2016, gdzie to reprezentacja gospodarzy zupełnie nieoczekiwanie pokonała Hiszpanię, w stosunku dwa do zera. Po meczu do dymisji podał się Vicente del Bosque, zastąpiony przez Julenena Lopeteguiego. Dzisiejszy będzie idealną okazją odegrać się za bolesną porażkę i zdobyć ważne trzy punkty w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Włosi również mają nowego selekcjonera w osobie Giampiero Ventury. Która reprezentacja wyszła więc lepiej na zmianie trenera? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Włochów: 3,00___________remis: 2,95___________zwycięstwo Hiszpanii: 2,55

Teraz już Polsat Sport Extra, i rywalizacja Austrii z Walią. Walijczycy to półfinaliści ostatniego EURO. Teraz przydało by się powalczyć o kwalifikację na Mundial, tym bardziej, że pierwszy, i jedyny jak dotąd start w Mistrzostwach Świata Walijczycy zanotowali bardzo dawno, bo w Szwecji w roku 1958. Nie będzie o to łatwo, ale kiedy jak nie teraz? Walia nie jest faworytem meczu z Austrią, ale jeśli zagra na swoim optymalnym poziomie, z całą pewnością będzie w stanie wyjechać z Wiednia z co najmniej jednym punktem. Reprezentacja Austrii zawiodła na EURO 2016. W najłatwiejszej- mogło by się zdawać- grupie, zajęła ostatnie miejsce. Jedyną rehabilitacją dla niej będzie teraz uzyskanie jak najlepszego wyniku w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Czy dziś uda się pokonać Walijczyków w domowym spotkaniu?

zwycięstwo Austrii: 2,20______________remis: 3,05______________zwycięstwo Walii: 3,35

Ciekawie zapowiada się również mecz Turcji z Ukrainą. W pierwszej kolejce swojej grupy eliminacyjnej, obaj ci rywale remisowali 1:1. Żeby było śmieszniej, również wynikiem jeden do jednego zakończyło się trzecie spotkanie w tej grupie. Przed obiema reprezentacjami teraz więc szansa na pierwszy komplet punktów w tych eliminacjach. Faworytem ekspertów bukmacherskich do zwycięstwa w tym spotkaniu jest reprezentacja gospodarzy. Czy Turcy będą potrafili wykorzystać tę szansę? Rywalizację Turcji z Ukrainą będzie można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport News.

zwycięstwo Turcji: 2,20_____________remis: 3,15_____________zwycięstwo Ukrainy: 3,30

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Państwa do wspólnego typowania rezultatów spotkań kwalifikacji do piłkarskich Mistrzostw Świata. Nasza pełna oferta kursowa na wszystkie czwartkowe pojedynki w strefie europejskiej czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *