Sobotnie mecze polskiej Ekstraklasy w zakładach bukmacherskich

W sobotę w polskiej LOTTO Ekstraklasie odbędą się trzy spotkania piłkarskie. Komu z kim przyjdzie się w nich zmierzyć, i co na temat każdego z nich mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka S.A.?

Wszystkie sobotnie spotkania w LOTTO Ekstraklasie będą transmitowane w Canal+ Sport. W pierwszym z nich Arka Gdynia zmierzy się z Piastem Gliwice. W czterech ostatnich pojedynkach ligowych pomiędzy Arką a Piastem, aż trzy razy padł remis- dwa do dwóch. Czy dzisiaj jest szansa, by było podobnie? Arkowcy są w górnej połowie tabeli, Piast niestety ją zamyka. Dzisiejsi goście już od wielu kolejek nie potrafią wygrać meczu. Nad wicemistrzem Polski zawisła groźba degradacji. Czy Piastunki zdołają pokonać na wyjeździe Arkę, i oddalić od siebie widmo spadku? Wygrać będzie naprawdę piekielnie ciężko, tym bardziej, że Arka na własnym boisku nie zwykła oddawać punktów przeciwnikom. Remis z Zagłębiem jest tylko wyjątkiem od tej reguły. W pozostałych spotkaniach w Gdyni, gospodarze wygrywali z każdym rywalem, i to bez straty choćby bramki. Mecz Arki Gdynia z Piastem Gliwice rozpocznie się o godzinie 15:30.

zwycięstwo Arki Gdynia: 1,90________remis: 3,25________zwycięstwo Piasta Gliwice: 4,00

Wisła Kraków zdołała przełamać swoją fatalną passę. W ostatnich dwóch kolejkach Biała Gwiazda pokonała Piasta Gliwice, oraz zremisowała Legią Warszawa. Były to jednak dwa domowe mecze. Jak pójdzie Wiśle z Krakowa w delegacji, w meczu ze swoją imienniczką z Płocka? Lekkim faworytem bukmacherów do zgarnięcia trzech punktów w tym pojedynku zdają się być jednak Płocczanie. Wisła Kraków ma oczywiście silniejszy zespół, ale jeśli chodzi o jej skuteczność na wyjazdach, to jest ona zerowa. Pięć spotkań, pięć porażek. Czy spotkanie numer sześć, może się okazać się dla Wiślaków meczem na przełamanie? Nie będzie o to prosto, wszakże Nafciarze, mimo iż są beniaminkiem, prezentują się naprawdę bardzo solidnie. Początek meczu: Wisła Płock – Wisła Kraków, o godzinie 18:00.

zwycięstwo Wisły Płock: 2,45________remis: 3,00________zwycięstwo Wisły Kraków: 3,00

W polskiej Ekstraklasie ciekawie powinno być również- a może przede wszystkim- podczas pojedynku Legii Warszawa z Lechią Gdańsk! Wygląda na to, że Lechia już na dobre dołączyła do ścisłego ekstraklasowego topu, czyli właśnie do Legii. Spotkanie przy łazienkowskiej zapowiada się bardzo emocjonująco, tym bardziej, że nie można powiedzieć, że Legia jest zdecydowanym faworytem do odniesienia zwycięstwa. Owszem, więcej szans na nie przyznaje się oczywiście Wojskowym, ale uczciwie rzecz ujmując- Lechiści są w o wiele lepszej formie, niż rozbity ostatnimi zawirowaniami mistrz Polski. Legia zajmuje dopiero czternaste miejsce w tabeli Ekstraklasy, do dzisiejszego przeciwnika traci już dwanaście punktów. Czy nowy trener gospodarzy- Jacek Magiera, zdoła przemówić swoim zawodnikom do rozumu, i sprawi, że Legia zacznie w końcu osiągać wyniki na miarę oczekiwań? Spotkanie Legii Warszawa z Lechią Gdańsk rozpocznie się wieczorem, o godzinie 20:30.

zwycięstwo Legii Warszawa: 2,10_______remis: 3,10_______zwycięstwo Lechii Gdańsk: 3,60

Typujemy rezultaty spotkań polskiej LOTTO Ekstraklasy wspólnie z Totolotkiem S.A.! Pełna oferta kursowa naszego serwisu na wszystkie sobotnie mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *