Mecze kwalifikacji do Mundialu w strefie Ameryki Południowej

Eliminacje do Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej osiągają właśnie półmetek. Komu z kim przyjdzie się ze sobą zmierzyć w czwartkową i piątkową noc, i co do powiedzenia na temat wszystkich tych spotkań będą mieli dla nas eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

W najbliższy wieczór i noc czeka nas pięć meczów kwalifikacyjnych. Poniżej prezentujemy Państwu wszystkie te pary, wraz z godziną rozpoczęcia każdej z nich, oraz wartościami kursów na każde możliwe rozstrzygnięcie, jakie możemy znaleźć w serwisie Totolotka. W trzeciej kolejce eliminacji do Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej zmierzą się więc ze sobą:

Ekwador – Chile (godzina 23:00)

zwycięstwo Ekwadoru: 2,15____________remis: 3,30____________zwycięstwo Chile: 3,15

Urugwaj – Wenezuela (01:00)

zwycięstwo Urugwaju: 1,30__________remis: 4,80__________zwycięstwo Wenezueli: 9,25

Paragwaj – Kolumbia (01:30)

zwycięstwo Paragwaju: 2,70___________remis: 3,10___________zwycięstwo Kolumbii: 2,55

Brazylia – Boliwia (02:45)

zwycięstwo Brazylii: 1,08____________remis: 8,75____________zwycięstwo Boliwii: 23:00

Peru – Argentyna (04:15)

zwycięstwo Peru: 4,10____________remis: 3,40____________zwycięstwo Argentyny: 1,85

Reprezentacja Chile musi gonić pozostałych rywali. Czy uda się jej jednak odnieść sukces z faworyzowanym przez serwisy bukmacherskie Ekwadorem? Wydaje się, że Urugwaj nie powinien mieć większych problemów z rozprawieniem się ze słabiutką w tych eliminacjach Wenezuelą. Czy aby jednak na pewno? Najciekawiej zapowiada się za to rywalizacja Paragwaju z Kolumbią. Tym bardziej, że obie reprezentacje ostatnio nieco zawodzą, i obsunęły się nieco w tabeli. Dla której z nich ten mecz okaże się powrotem do gry o Mundial? Bukmacherzy zdają się nie wierzyć w jakiekolwiek szanse Boliwii w wyjazdowym meczu z Brazylią. Czy zdająca się odradzać reprezentacja Canarinhos, udowodni że mają rację? Również Argentyna jest faworytem do wygranej w wyjazdowym spotkaniu z reprezentacją Peru. Albicelestes grają jednak w tych eliminacjach nieco anemicznie. Jej najczęściej uzyskiwany wynik, to 1:0. Czy w tym meczu będzie podobnie?

Zapraszamy Państwa do wspólnego typowania kwalifikacji do piłkarskiego Mundialu w Ameryce Południowej. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź pełną ofertę Totolotka S.A. na wszystkie najbliższe spotkania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *