Grana niedziela w polskiej Ekstraklasie

Ze względu na to, że następny tydzień jest przeznaczony na spotkania reprezentacyjne, w niedzielę w polskiej Ekstraklasie zostaną rozegrane nie dwa, a aż trzy mecze piłkarskie. Jak prezentują się one wszystkie, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

Niedzielne granie w LOTTO Ekstraklasie rozpoczynamy więc meczem Cracovii z Koroną Kielce. Rozpocznie się on o godzinie 15:30. Pasy to jedno z największych rozczarowań obecnego sezonu polskiej ligi. Najstarsi Krakowiacy nie pamiętają, kiedy Cracovia zakończyła spotkanie ze zdobyczą trzech punktów. Korona zrobi wszystko by ta ich passa została podtrzymana. Problem jednak w tym, że Kielczanie byli mistrzami gry na wyjazdach, ale miało to miejsce w zeszłym sezonie. Obecnie gra Korony w delegacjach wygląda naprawdę nieszczególnie. Czy piłkarze Cracovii wykorzystają ten fakt, i będziemy świadkami ich zwycięstwa, na które wszyscy jej sympatycy czekają już naprawdę długo? Transmisja z meczu: Cracovia – Korona Kielce, w Canal+ Sport.

zwycięstwo Cracovii: 1,85__________remis: 3,30__________zwycięstwo Korony Kielce: 4,20

Równolegle rozpocznie się mecz we Wrocławiu, w którym Śląskim zagra z Bruk-Bet Termaliką. Będzie go można zobaczyć na żywo w głównym Canal+. Śląsk Wrocław w tym sezonie to zupełnie nieprzewidywalna drużyna. Śląsk świetnie rozpoczął sezon. Podopieczni trenera Mariusza Rumaka nie tracili bramek, zwyciężali kolejne mecze po 1:0. W pewnym momencie wszystko to uległo jednak diametralnej zmianie. Na chwilę obecną Śląsk w pięciu ostatnich meczach na własnym stadionie nie potrafi odnieść zwycięstwa. To najgorsza passa tego zespołu od przełomu lat 2013/14, kiedy to sześć kolejnych domowych meczów zakończyło się bez ich wygranej. Czy niejednokrotnie potrafiąca już w tym sezonie zaskoczyć drużyna z Niecieczy sprawi, że ten niechlubny rekord zostanie wyrównany? Będziemy mieli okazję przekonać się  o tym już niebawem!

zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,20____remis: 3,00____zwycięstwo Bruk-Betu Termaliki: 3,40

Również w głównym Canal+ będzie można zobaczyć ostatni mecz jedenastej kolejki LOTTO Ekstraklasy, a więc rywalizację Jagielloni Białystok z Pogonią Szczecin. W poprzednich spotkaniach aż 14,3 procent strzałów gospodarzy kończyło się zdobytą bramką. To najlepszy wynik w tym sezonie Ekstraklasy. Dla porównania- bramkarze Pogoni obronili tylko 56 procent celnych strzałów. Wynika z tego, że niemal co drugie celne uderzenie przeciwników ląduje w siatce Portowców. to oczywiście najgorszy wynik w lidze. Jedni i drudzy z pewnością będą chcieli poprawić te statystyki, jak i pozostałe, choćby to, że Pogoń na wyjazdach zdobyła tylko pięć bramek, a Jaga jeszcze w tym sezonie po pierwszych połowach w domowych spotkaniach jeszcze nie przegrywała. Której drużynie uda się to z lepszym skutkiem? Początek meczu: Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin, o godzinie 18:00.

zwycięstwo Jagielloni Białystok: 1,90____remis: 3,30____zwycięstwo Pogoni Szczecin: 3,95

Zapraszamy Państwa do typowania niedzielnych spotkań polskiej LOTTO Ekstraklasy wspólnie z Totolotkiem S.A.! Kliknij już teraz w tym miejscu! Czeka tu na Ciebie pełna oferta kursowa naszego serwisu na ten dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *