Wtorkowe mecze eliminacji do Mistrzostw Świata w zakładach bukmacherskich

Wtorek z kwalifikacjami do Mistrzostw Świata w Europie zapowiada się naprawdę interesująco. Zagrają wtedy mistrzowie, oraz wicemistrzowie Starego Kontynentu. A jakie jeszcze inne spotkania nas czekają, i co do powiedzenia o nich mają nam eksperci Totolotka?

Wszystkie dzisiejsze mecze rozpoczną się o godzinie 20:45. I tak interesująco powinno być podczas pojedynku Białorusi z Francją. Mecz ten będzie można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport News. Czy wicemistrzostwie Europy otrząsnęli się już po porażce w finale? Przed nimi teraz nowe wyzwanie- zapewnienie sobie szybkiego awansu na Mistrzostwa Świata. Wydaje się, że Białoruś nie będzie stanowił dla nich większej przeszkody. Tak mocna reprezentacja jak Francja, ma wręcz obowiązek zdecydowanego pokonania słabiutkiej Białorusi. Czy Trójkolorowi wpiszą się w tę zasadę, i zdobędą trzy punkty? Francja rozegra co prawda ten mecz na wyjeździe, ale to nie będzie miało raczej większego znaczenia. Francuzi są zdecydowanymi faworytami ekspertów bukmacherskich do zwycięstwa. Czy będą potrafili potwierdzić przedmeczowe oczekiwania?

zwycięstwo Białorusi: 8,25____________remis: 4,40____________zwycięstwo Francji: 1,35

Już w głównym Polsacie Sport czeka nas za to transmisja meczu Szwecji z Holandią. Oranje nie zakwalifikowali się na EURO 2016. To wręcz hańbiące dla trzeciej drużyny ostatniego Mundialu. Teraz trzeba ponownie dostać się na Mistrzostwa Świata, i uzyskać tam dobry wynik. Szwedzi na pewno nie dadzą im nic za darmo, zwłaszcza u siebie. Nie zapominajmy jednak, że karierę reprezentacyjną zakończył już Zlatan Ibrachimović. Bez niego Trzy Korony tracą naprawdę wiele ze swojej wartości. Czy w Szwecji znajdą złoty środek, i zdołają zastąpić Zlatana? Jak brak tego znakomitego piłkarza przełoży się na dzisiejszy pojedynek Szwecji z Holandią? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Szwecji: 3,25____________remis: 3,30____________zwycięstwo Holandii: 2,30

I jeszcze Polsat Sport Extra, a tam mecz: Szwajcaria – Portugalia. Obie reprezentacje zagrały oczywiście na ostatnich Mistrzostwach Europy. Wyszło im to jednak ze zupełnie różnym skutkiem. Szwajcaria odpadła już w fazie 1/8, po porażce z Polską w rzutach karnych. Goście natomiast jak pamiętamy- zostali Mistrzami Europy. Nie brak jednak opinii, że ten sukces był trochę na wyrost. Owszem, Portugalia zawsze kręci się gdzieś w okolicy strefy medalowej, ale swoją siłę opiera przede wszystkim na indywidualnościach w osobach Cristiano Rolando, czy jak ostatnio- Renato Sancheza. W zespole nie ma już od dawna choćby średniej klasy napastnika. A jeśli dodać do tego fakt, że CR7 nie będzie mógł wystąpić w meczu ze Szwajcarią, to nic dziwnego, że to właśnie gospodarzom przyznaje się nieco więcej szans na wygraną. Jedno jest pewne- dzisiaj na stadionie w Bazylei czeka nas naprawdę dobre spotkanie! Jakie zdarzenia z niego zdecydowaliście umieścić na swym kuponie bukmacherskim na wtorek?

zwycięstwo Szwajcarii: 2,60___________remis: 2,90___________zwycięstwo Portugalii: 2,85

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań eliminacji do piłkarskiej Mistrzostw Świata w strefie europejskiej. Nasza pełna oferta kursowa na wtorek czeka już na Was w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *