Typujemy spotkanie: Piast Gliwice – Śląsk Wrocław!

W spotkaniu kończącym dziesiątą serię zmagań w polskiej LOTTO Ekstraklasie, Piast Gliwice podejmie zespół Śląska Wrocław. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą bukmacherską Totolotka S.A. na ten mecz!

Piast Gliwice rozpocznie swoją rywalizację ze Śląskiem Wrocław o godzinie 18:00. Spotkanie to będziecie mogli zobaczyć na żywo w Eurosporcie 2. W obecnym sezonie polskiej Ekstraklasy, drużyna Śląska Wrocław nie zdołała zdobyć bramki aż w sześciu z dziewięciu spotkań ligowych. Piastunki również nie prezentują się najlepiej, ale wygląda na to, że po powrocie trenera Jaroslava Latala, zespół zaczął prezentować się nieco lepiej, chociaż wciąż jeszcze odbywa się to bez efektu w postaci wygranego meczu. Czy zmieni się to dziś w domowym meczu ze Śląskiem? Gościom również zależy na wygranej. Na pewno nie odpuszczą. Po niezłym początku sezonu, i szczelnej defensywie, zostały już tylko same wspomnienia. Gra zawodników. Obie drużyny będą chciały się dziś przełamać. Co do dla nas oznacza? Dobry- miejmy nadzieję- mecz. Oby był taki również i dla Was pod względem zakładów bukmacherskich! Jakie zdarzenia ze spotkania Piasta ze Śląskim zdecydowaliście się uwzględnić na swych kuponach bukmacherskich na poniedziałek?

zwycięstwo Piasta Gliwice: 2,50______remis: 3,00______zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,85

Typujemy rezultaty spotkań polskiej LOTTO Ekstraklasy wspólnie z Totolotkiem S.A. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź pełną ofertę bukmacherską naszego serwisu na poniedziałkowe spotkanie Piasta Gliwice ze Śląskiem Wrocław!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *