Typujemy mecze Pucharu Hiszpanii!

W środę i w czwartek zostaną rozegrane spotkania drugiej rundy piłkarskiego Pucharu Hiszpanii. Jakie najciekawsze pojedynki czekają nas więc dzisiejszego dnia, i co do powiedzenia na ich temat mają nam eksperci Totolotka?

Poniżej przedstawiamy Wam pięć naszym zdaniem- najciekawszych pojedynków, jakie zostaną rozegrane w środę. Każdą z tych par można zobaczyć poniżej, wraz z godziną rozpoczęcia danego meczu, oraz kursami na możliwe w nich rozstrzygnięcia, jakie czekają na Was już teraz w serwisie Totolotka. W najciekawszych środowych pojedynkach Pucharu Copa del Rey zmierzą się więc ze sobą:

Albacete – Arenas Club De Getxo (godzina 17:00)

zwycięstwo Albacete: 1,80______remis: 3,50______zwycięstwo Arenas Club De Getxo: 4,30

Tarragona- Numancia (19:00)

zwycięstwo Tarragony: 2,15__________remis: 3,10__________zwycięstwo Numancji: 3,45

Cadiz – Levante (20:00)

zwycięstwo Cadiz: 2,75_____________remis: 2,90_____________zwycięstwo Levante: 2,70

Real Zaragoza – Real Valladolid (22:00)

zwycięstwo Realu Zaragoza: 2,15______remis: 3,15______zwycięstwo Realu Valladolid: 3,40

Mallorca – Reus Depirtiu

zwycięstwo Mallorki: 1,85__________remis: 3,10__________zwycięstwo Reus Depirtiu: 4,45

Valladolid spadło niedawno z Primera Division. Zaragoza natomiast od kilku sezonów bezskutecznie próbuje do niej powrócić. Kto zwycięży w pojedynku dwóch Realów? Również Cadiz i Levante, to staży znajomi z hiszpańskiej najwyższej klasy rozgrywkowej, choć akurat nie odnosiły w niej żadnych sukcesów. Być może jedna z drużyn odniesie go właśnie w Pucharze Króla? Również Albacete rywalizowało przecież niedawno na tym szczeblu. Wydaje się, że nie powinno mieć większych problemów z pokonaniem Arenas Club De Getxo. Kto by się spodziewał, że tak zasłużony klub jak Mallorca, sezon w sezon będzie się bronił przed spadkiem z Segunda Division. Może ewentualny triumf nad Reus Depirtiu podbuduje trochę moralne zawodników, które zdaje się być naprawdę kiepskie? Swoje pomniejsze przygody z hiszpańską najwyższą klasą rozgrywkową miały też Tarragona i Numancia. Który zespół pozostanie teraz w Pucharze Hiszpanii?

Typujemy środowe mecze Copa del Rey razem wspólnie z Totolotkiem S.A.! Wszystkie spotkania tych rozgrywek, oraz każde pozostałe spotkanie można typować już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *