Typujemy mecze Ligi Europy o godzinie 19:00!

Jeśli we wtorek i środę gra Liga Mistrzów, wiadomym jest, że w czwartek czekają nas spotkania Ligi Europejskiej. Jakie więc najciekawsze spotkania tego europejskiego pucharu zostaną rozegrane o godzinie 19:00?

Ciekawie zapowiada się rywalizacja Feyenoordu Roterdam z Manchesterem United. Ten mecz będzie można zobaczyć na żywo w Canal+ Sport. Z obozu drużyny gości dochodzą słuchy, że wystąpią w nim w mocno rezerwowym składzie. O występie Zlatana Ibrachimovicia, i innych gwiazd możemy więc raczej zapomnieć. Czy będzie to stanowiło szansę dla Feyenordu? Podczas ostatniej swojej przygody z Ligą Mistrzów, Czerwone Diabły rywalizowały w grupie z PSV Eindhoven, ale nie mogą zaliczyć tej rywalizacji do udanych. Jeśli gospodarze zagrają w pełni skoncentrowani, i potwierdzą się wiadomości o wspomnianym już rezerwowym zestawieniu United, możemy być tutaj świadkami ich zwycięstwa. Czy tak właśnie będzie, i drużyna Mourinho wróci do Anglii z niczym? Manchesterowi też mimo wszystko też będzie zależało na zwycięstwie, więc spodziewamy się tu dobrego spotkania.

zwycięstwo Feyenoordu Roterdam: 4,00_remis: 3,50_zwycięstwo Manchesteru United: 1,85

W kolejnym meczu Ligi Europy o godzinie 19:00, Mainz zmierzy się z St.Etienne. Jedni i drudzy bardzo szczęśliwie dostali się do fazy grupowej Ligi Europy. Miejsca w krajowych ligach, uprawniające ich do występowania w tych rozgrywkach zdołali osiągnąć dopiero w samej końcówce sezonu. Wydaje się, że Mainz i St.Etienne prezentują porównywalny poziom sportowy. Grają również w porównywalnych ligach, gdzie jest jeden dominator, i kilka zespołów prezentujących odpowiednio wysoką klasę. W swoich krajach Mainz i St.Etienne zaliczają się do mocnych średników. Który zespół okaże się więc lepszy w ich bezpośrednim pojedynku? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Mainz: 1,90____________remis: 3,30____________zwycięstwo St.Etienne: 3,90

Teraz już mecz Sassuolo z Athletic Bilbao. To starcie będzie z kolei transmitowane w Canal+ Sport 2. Baskowie z Bilbao to z wszech miar drużyna pucharowa. W każdym takim meczu od początku do końca walczą o zwycięstwo. Nie jest więc dziwnym, że z debiutującym w rozgrywkach europejskich Sassuolo, to właśnie goście są typowani przez bukmacherów, jako minimalni faworycie do zwycięstwa. Gdyby ten mecz odbywał się w Hiszpanii, Sassuolo było by spisywane przed wszystkich na straty. W meczu na własnym boisku Sassuolo może jednak powalczyć. Kto wyjdzie zwycięsko z tej włosko-hiszpańskiej konfrontacji?

zwycięstwo Sassuolo: 2,80_________remis: 3,15_________zwycięstwo Athletic Bilbao: 2,45

Typujemy rozgrywki Ligi Europejskiej wspólnie z Totolotkiem S.A.! Pełna oferta naszego serwisu czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *