Typujemy mecz: Sporting Lizbona – Legia Warszawa!

W swoim drugim spotkaniu w fazie grupowej Ligi Mistrzów, Legia Warszawa zagra na wyjeździe ze Sportingiem Lizbona! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą bukmacherską Totolotka S.A. na ten pojedynek!

Rywalizacja ze Sportingiem będzie pierwszym wyjazdowym spotkanie Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Czy gospodarze, to najodpowiedniejszy rywal na przełamanie, po zawirowaniach ze zmianą trenera Wojskowych? Pomimo fenomenalnej dyspozycji Arkadiusza Malarza, o dobry rezultat w meczu w Lizbonie może być naprawdę ciężko. Legia ewidentnie nie jest w formie. Przed startem fazy grupowej Ligi Mistrzów mówiło się, że jeśli mistrz Polski ma zdobyć w niej jakieś punkty, to właśnie ze Sportingiem. Jak jednak tego dokonać, skoro gospodarze w pierwszej kolejce toczyli naprawdę wyrównany bój z wielkim Realem Madryt, i to na wyjeździe? Natomiast o spotkaniu Legii z Borussią Dortmund… Lepiej przemilczeć. Czy polska drużyna będzie potrafiła wznieść się dziś na wyżyny swoich umiejętności, sprawić niespodziankę, i wywalczyć jakieś punkty? Wszyscy bardzo mocno na to liczymy! A jak będzie? Przekonamy się o tym już niebawem! Spotkanie Sportingu Lizbona z Legią Warszawa Rozpocznie się o godzinie 20:45. Będzie je można zobaczyć na żywo w TVP 1, oraz w głównym Canal+.

zwycięstwo Sportingu Lizbona: 1,22____remis: 5,75____zwycięstwo Legii Warszawa: 10,75

Typujemy mecz Sportingu Lizbona z Legią Warszawa wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.! Nasza pełna oferta kursowa na wspomniany pojedynek czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *