Typujemy mecz: Legia Warszawa – Borussia Dortmund!

Na ten wieczór wszyscy kibice piłkarscy w Polsce czekali dwadzieścia lat, a w samej Warszawie nawet o rok dłużej. W końcu doczekaliśmy się jednak awansu polskiego klubu do fazy grupowej Ligi Mistrzów! Pierwsze spotkanie w tej fazie rozgrywek Legia Warszawa  rozegra u siebie z Borussią Dortmund! Jak prezentuje się ten pojedynek, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Wicemistrzowie Niemiec przylecieli do Warszawy osłabieni brakiem kilku naprawdę znaczących zawodników. Przeciwko Legii nie wystąpi na pewno największa gwiazda Borussi Dortmund, jaką jest Marco Reus. W podróż do Warszawy nie wyruszyli również i Sven Bender, Neven Subotic, Nuri Sahihin, czy Erik Durm. Nie zmienia to faktu, że goście i tak będą zdecydowanymi faworytami ekspertów bukmacherskich do odniesienia zwycięstwa w tym meczu. Co może przeciwstawić Legia? Na pewno pasję, solidną mimo wszystko, i twardą defensywę. Oby tylko Michał Pazdan był w pełni sił, bo w ostatnich dniach bywało z tym różnie… Jeśli Legioniścii zagrają w pełni skoncentrowani, nie tak jak w meczu z Termaliką, a jak to zdarzało się im już w Europie, a do tego będzie im sprzyjać szczęście, mogą się pokusić o sprawienie niespodzianki, za jaką z całą pewnością zostałby uznany przez wszystkich rezultat remisowy, nie mówiąc już o wygranej. Czy są w stanie tego dokonać? Trzeba wierzyć! Totolotek S.A. wierzy na pewno! A nasi typerzy? Spotkanie Legii Warszawa z Borussią Dortmund będzie można obejrzeć na żywo w TVP 1, oraz w  głównym Canal+. Jego początek oczywiście o godzinie 20:45.

zwycięstwo Legii Warszawa: 8,15_____remis: 4,65_____zwycięstwo Borussi Dortmund: 1,38

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Państwa do wspólnego typowania meczu Legii Warszawa z Borussią Dortmund! Pełna oferta na to spotkanie czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *