Typujemy mecz: Kazachstan – Polska!

W dalekiej Astanie rozpoczynają się dla nas eliminacje Mistrzostw Świata! W swoim pierwszym spotkaniu Biało-czerwoni zmierzą dzisiaj się z nieco egzotyczną reprezentacją Kazachstanu. Czy mamy prawo liczyć na premierowe zwycięstwo? Jak ten pojedynek przedstawia się oczyma ekspertów Totolotka?

W obozie reprezentacji Polski panuje umiarkowany optymizm. Nie może być inaczej, jeśli jesteśmy świeżo po naprawę bardzo udanych dla nas Mistrzostwach Europy, gdzie udało nam się osiągnąć ćwierćfinał, a od półfinału dzieliły nas dosłownie milimetry. Z Kazachstanem zawsze gra się trudno. Nie dlatego, że to jakiś wybitny przeciwnik, ale z powodu konieczności zmiany strefy czasowej, jak i specyficznych warunków panujących na sztucznej murawie w Astanie, gdzie przyjdzie nam  rozegrać ten pojedynek. Czy mamy się jednak czego obawiać, jeśli Robert Lewandowski z Arkiem Milikiem zachwycają w najlepszych ligach Europy, a o pozostałych naszych zawodnikach mówi się tylko i wyłącznie dobrze? Przestrzegamy przed lekceważeniem przeciwnika, i całym sercem wierzymy w zwycięstwo! Na Mistrzostwa Świata jest znacznie trudnej awansować niż na EURO. Nie pozostaje nam jednak teraz nic innego, jak podjąć rękawice, i rozpocząć je od wyjazdowej wygranej! Początek spotkania: Kazachstan – Polska, o godzinie 18:00. Mecz ten będzie można zobaczyć na żywo w Polsacie, oraz w Polsacie Sport.

zwycięstwo Kazachstanu: 6,50___________remis: 4,50____________zwycięstwo Polski: 1,52

Zapraszamy do wspólnego typowania meczu Kazachstanu z reprezentacją Polski! Kliknij w tym miejscu, i zobacz naszą pełną ofertę na to spotkanie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *