Typujemy mecz: Arka Gdynia – Cracovia!

W spotkaniu kończącym dziewiątą kolejkę polskiej LOTTO Ekstraklasy, Arka Gdynia zagra z Cracovią! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą bukmacherską Totolotka S.A. na ten mecz!

Pojedynek między Arką Gdynia a Cracovią rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie go można obejrzeć na żywo w Eurosporcie. Czeka nas stracie dwóch najczęściej karanych żółtymi kartkami zespołów w polskiej Ekstraklasie. Arkowcy mają na swym koncie jedenaście, a Cracovia aż dwanaście takich kartoników. To więcej nawet niż Korona Kielce, która zazwyczaj przodowała w tej klasyfikacji. Może więc dobrym pomysłem będą tu zakłady na sporą ilość kartek? Arka Gdynia to beniaminek LOTTO Ekstraklasy, ale notuje naprawdę bardzo dobre występy na własnym stadionie. Dotychczas nie pozwoliła się na nim pokonać żadnemu przeciwnikowi. Z bramkami też jest nieźle, straciła tylko jedną, właśnie w ostatnim meczu z Zagłębiem. Nie dziwi więc, że to właśnie gospodarze są typowani przez ekspertów bukmacherskich na faworyta do wygranej. Tym bardziej, że Pasom nie udało się jeszcze zwyciężyć spotkania w którym byli gospodarzami. To nieco zaskakujące, zwarzywszy na to, że to przecież zespół, który reprezentował Polskę w europejskich pucharach. Jeśli jednak spojrzymy w statystyki poprzedniego sezonu, wyjdzie czarno na białym, że już wtedy gry na wyjazdach nie były ich mocną stroną. Czy potwierdzi się to również i w poniedziałkowym meczu w Gdyni?

zwycięstwo Arki Gdynia: 2,20___________remis: 3,20___________zwycięstwo Cracovii: 3,40

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Państwa do wspólnego typowania meczu Arki Gdynia z Cracovią. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą pełną ofertę kursową na ten pojedynek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *