Typujemy kwalifikacje Mistrzostw Świata w Ameryce Północnej!

Dzisiejszego wieczora, i w nocy, aż do rana zostanie rozegrany szereg spotkań kwalifikacji do  rosyjskiego Mundialu w Ameryce Północnej. Komu z kim przyjdzie się tam z sobą zmierzyć, i co na temat poszczególnych pojedynków będą nam mieli do powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Wszystkich tych pojedynków, które nas czekają będzie sześć, a więc na pewno nie będzie nudno. Poniżej prezentujemy je wszystkie, wraz z godziną rozpoczęcia każdego z nich, oraz z kursami na poszczególne możliwe rozstrzygnięcia, jakie można znaleźć w serwisie bukmacherskim Totolotka. Dzisiejszego wieczoru i nocy w Ameryce Północnej przyjdzie zmierzyć się więc ze sobą:

St Vincent Grenadines – USA (godzina 21:30)

zwycięstwo St Vincent Grenadines: 39,00_______remis: 12,50_______zwycięstwo USA: 1,03

Honduras – Kanada (23:05)

zwycięstwo Hondurasu: 1,60___________remis: 3,70___________zwycięstwo Kanady: 6,60

Trynidad i Tobago – Gwatemala (01:00)

zwycięstwo Trynidadu i Tobago: 1,70______remis: 3,35______zwycięstwo Gwatemali: 5,00

Haiti – Kostaryka (02:00)

zwycięstwo Haiti: 5,75_____________remis: 3,45_____________zwycięstwo Kostaryki: 1,60

Panama – Jamajka (03:30)

zwycięstwo Panamy: 1,70____________remis: 3,25____________zwycięstwo Jamajki: 5,50

Salwador – Meksyk (04:05)

zwycięstwo Salwadoru: 6,60___________remis: 4,35___________zwycięstwo Meksyku: 1,50

Wydaje się, że Hondoras nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem Kanady, jak i Trynidad i Tobago z rozprawieniem się z Gwatemalą. Problemów, i to absolutnie żadnych nie powinno mieć też USA z rozjechaniem tak naprawdę półamatorskiego przecież St Vincent Grenadines. Ciekawy przebieg powinien mieć też mecz Haiti z Kostaryką, jak również Salwadoru z Meksykiem. Głównie dlatego, że faworyci do zwycięstwa są zmuszeni zagrać na wyjeździe, więc wcale nie jest tak bardzo pewne, że wrócą do kraju z trzema punktami. A jeśli chodzi o mecz Panamy z Jamajką, to mimo, że większe szanse przyznaje się gospodarzom, to jednak naprawdę nie sposób przewidzieć, jak zakończy się ten mecz. Może nasi typerzy mają na niego jakiś pomysł?

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania eliminacji Mistrzostw Świata w strefie CONCACAF. Naszą pełną ofertę na wszystkie mecze można już znaleźć w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *