Typujemy eliminacje Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej!

W Ameryce południowej czeka nas ósma kolejka eliminacji do Mundialu w Rosji. Nie zabraknie wielkich hitów, jak i spotkań, które zwyczajnie warto typować! Komu więc z kim przyjdzie się zmierzyć w środową noc, i co ciekawego czeka nas w tych pojedynkach, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

Pięć spotkać, a więc gramy na całym kontynencie Ameryki Południowej. Poniżej prezentujemy Wam wszystkie z nich, oczywiście wraz z godziną rozpoczęcia każdego z nich, a także z kursami na poszczególne możliwe rozstrzygnięcia, jakie można znaleźć w serwisie Totolotka. W środową noc zmierzą się więc kolejno ze sobą:

Wenezuela – Argentyna (godzina 01:00)

zwycięstwo Wenezueli: 6,00__________remis: 3,85__________zwycięstwo Argentyny: 1,55

Urugwaj – Paragwaj (01:00)

zwycięstwo Urugwaju: 1,50__________remis: 3,80__________zwycięstwo Paragwaju: 6,25

Chile – Boliwia (01:30)

zwycięstwo Chile: 1,15_____________remis: 7,00_____________zwycięstwo Boliwii: 15,75

Brazylia – Kolumbia (02:45)

zwycięstwo Brazylii: 1,55____________remis: 3,80____________zwycięstwo Kolumbii: 5,75

Peru – Ekwador (04:15)

zwycięstwo Peru: 2,30_____________remis: 3,10_____________zwycięstwo Ekwadoru: 3,15

Wenezuela nie zdołała jeszcze odnieść zwycięstwa w tych eliminacjach, i wątpliwe, by zdołała je osiągnąć w meczu z Argentyną. A czy Urugwaj zdoła się podnieść po porażce w spotkaniu na szczycie, i powetuje ją sobie wygraną z Paragwajem? Wyjścia nie ma już za to Chile. Chcąc awansować na Mundial, musi pokonać Boliwię. Szlagierem, o którym wspomnieliśmy na początku, jest starcie Brazylii z Kolumbią. Czy Canarinhos potwierdzą miano zdecydowanego faworyta ekspertów bukmacherskich do wygranej? Największa niewiadoma, przyjemniej według nich rywalizacja Peru z Ekwadorem. Dla gospodarzy to ostatni dzwonek, by włączyć się jeszcze w walkę o awans.

Typujemy spotkania eliminacji Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej! Kliknij tutaj, i sprawdź pełną ofertę Totolotka S.A. na najbliższe mecze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *