Typujemy eliminacje Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej

W Ameryce Południowej czeka nas już siódma kolejka eliminacji piłkarskich Mistrzostw Świata. Do ich zakończenia co prawda jeszcze daleko, ale już teraz kilka reprezentacji może ustawić się w naprawdę świetnej pozycji, a kilka kolejnych znaleźć się na krawędzi.

I tak o godzinie 22:00 czeka nas pojedynek Boliwii z Peru. Dla obu reprezentacji to pierwsze mecze o stawkę, od czerwca, kiedy to grały w Copa America. Eliminacje do najbliższych Mistrzostw Świata ewidentnie im na razie nie wychodzą. Jeszcze kilka takich słabych występów, i kolejny Mundial przejdzie im koło nosa. Nie doszliśmy jeszcze nawet do połowy eliminacji, ale już teraz można zaryzykować stwierdzenie, że wynik remisowy eliminuje z walki o awans zarówno jednych jak i drugich. Remisu zatem nikt nie bierze pod uwagę. A nasi typerzy? Jakie zdarzenia z tego meczu zdecydowali się uwzględnić na swym kuponie bukmacherskim na czwartek?

zwycięstwo Boliwii: 2,20______________remis: 3,15______________zwycięstwo Peru: 3,20

W Eleven czeka nas za to transmisja spotkania: Kolumbia – Wenezuela. Rozpocznie się ono o godzinie 22:30. Na chwilę obecną Kolumbijczycy zajmują piąte miejsce w grupie, ostatnie premiowane awansem. A było by jeszcze gorzej, gdyby nie dwa zwycięstwa w dwóch ostatnich meczach. W Kolumbii jednak nikt nie wyobraża sobie, by tej naprawdę silnej reprezentacji zabrakło na kolejnym Mundialu. Dlatego pokonanie najsłabszej w tych eliminacjach Wenezueli, to wręcz obowiązek. Serwisy Bukmacherskie nie przewidują tutaj możliwości niespodzianki. Za taką byłby uznany każdy inny wynik niż pewna wygrana zespołu gospodarzy. Czy więc według Was jest na to szansa?

zwycięstwo Kolumbii: 1,35___________remis: 4,45___________zwycięstwo Wenezueli: 8,50

Czwartek z kwalifikacjami do Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej kończymy spotkaniem Ekwadoru z Brazylią. Canarinhos przegrali jak na razie tylko jeden mecz, ale w czterech ostatnich meczach zanotowali aż trzy remisy, i jeśli ta tendencja się nie zmieni, to Mistrzostwa Świata w Rosji mogą im po prostu odjechać. By tak się nie stało, potrzebna jest dziś wygrana z Ekwadorem. Nie będzie o nią łatwo, gdyż to przeciwnikom przyznaje się nieco więcej szans na zwycięstwo. Czy więc goście wrócą do ojczyzny z niczym? A może będą się potrafili jednak zmobilizować, i to oni zdobędą dzisiaj trzy oczka za wygraną? Mecz Ekwadoru z Brazylią rozpocznie się o godzinie 23:00. Będzie go można zobaczyć na żywo w Eleven Sports.

zwycięstwo Ekwadoru: 2,35____________remis: 3,15____________zwycięstwo Brazylii: 2,95

Typujemy eliminacje piłkarskiego Mundialu w Ameryce Południowej wspólnie z Totolotkiem S.A.! Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą pełną ofertą bukmacherską na dzisiejsze mecze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *