Typujemy Derby Manchesteru!

Są w ligach europejskich spotkania, o których mówimy, że są wyjątkowe. Są derby, które wzbudzają ogromne emocje. Jednak dzisiejsza rywalizacja Manchesteru United z Manchesterem City, to coś więcej niż tylko kolejna rywalizacja Derbowa. Patrzymy na tej pojedynek głównie przez pryzmat starcia dwóch znakomitych trenerów, którzy nie mieli jeszcze okazji mierzyć się ze sobą w Anglii. A więc Jose Mourinho czy Pep Guardiola? Który z nich zachwyci dziś cały piłkarski świat, i spowoduje, że zwycięstwo stanie się udziałem trenowanego przez siebie zespołu?

Ci dwaj szkoleniowcy mierzyli się już ze sobą kilkanaście razy. Bilans zdaje się przemawiać minimalnie za Guardiolą. Dla The Special One będzie to więc najlepsza okazja ku temu by go zmienić. Mecz Czerwonych Diabłów z Obywatelami, to oczywiście nie tylko pojedynek wielkich trenerów, ale też przede wszystkim wielkich piłkarzy. Nie ma sensu wymieniać ich wszystkich, gdyż nie starczyło by nam to miejsca w tym artykule. Dlatego tym większa szkoda, że w zespole City nie będzie mógł wystąpić Serio Aguero, zawieszony przez władze ligi na trzy mecze. Czy Pep Guardiola wymyśli skuteczny sposób na zastąpienie swojego super strzelca? Po czerwonej stronie Manchesteru wszystko zdaje się być w jak najlepszym porządku. Zlatan na pewno ostrzy sobie już zęby. Jakiego bramkarza będzie miał okazję pokonać? Claudio Bravo, który może zaliczyć dziś debiut, czy może jednak Guardiola zdecyduje się postawić na Willyego Caballero, który ma tę przewagę, że jest już zaaklimatyzowany na Wyspach Brytyjskich? Jak by nie było- zapowiada się nam tutaj naprawdę ekscytująca rywalizacja! Spotkanie Manchesteru United z Manchesterem City rozpocznie się już o godzinie 13:30. Będzie je można zobaczyć na żywo w Canal+ Sport 2.

zwycięstwo Manchesteru United: 2,25___remis: 3,20___zwycięstwo Manchesteru City: 3,15

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania Derbów Manchesteru. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą pełną ofertę na rywalizację Manchesteru United z Manchesterem City!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *