Środowe mecze ligi hiszpańskiej w Totolotku

W Primera Division czeka nas dzisiaj pięć spotkań, w tym wielki hit pomiędzy Barceloną, a Atletico Madryt. Pozostałe mecze również prezentują się naprawdę ciekawie. Typujecie je wszystkie wspólnie z nami w Totolotku? Oto więc, co czeka na w środowy wieczór!

Barcelona podejmuje Atletico najpóźniej, bo o godzinie 22:00. Nieco wcześniej czekają nas zatem jeszcze cztery mecze. Poniżej prezentujemy Wam je wszystkie, oczywiście wraz z godziną rozpoczęcia każdego z nich, oraz z kursami na poszczególne rezultaty, jakie można znaleźć już teraz w serwisie Totolotka. W środę wieczorem w hiszpańskiej Primera Division zagrają więc ze sobą:

Celta Vigo – Sporting Gijon (godzina 20:00)

zwycięstwo Celty Vigo: 1,55________remis: 3,90________zwycięstwo Sportingu Gijon: 5,25

Real Madryt – Villarreal (20:00)

zwycięstwo Realu Madryt: 1,22________remis: 6,00________zwycięstwo Villarrealu: 11,00

Real Sociedad – Las Palmas (20:00)

zwycięstwo Realu Sociedad: 1,95________remis: 3,40________zwycięstwo Las Palmas: 3,70

Granada – Athletic Bilbao (20:00)

zwycięstwo Granady: 3,55_________remis: 3,30_________zwycięstwo Athletic Bilbao: 2,00

Barcelona – Atletico Madryt (22:00)

zwycięstwo Barcelony: 1,60________remis: 3,85________zwycięstwo Atletico Madryt: 5,00

Celta nie potrafi wygrać ligowego meczu od samego początku sezonu. Czy jej passa zakończy się na pojedynku ze Sportingiem? Villarreal zawsze potrafił skutecznie przeciwstawić się potentatom Primera Division. Bardzo kiepskie wspomnienia z tym klubem ma zarówno Barcelona, jak i Królewscy z Madrytu, którym przyjdzie rywalizować dziś właśnie z Żółtą Łodzią Podwodną. Czy tym razem będą potrafili skutecznie ją zatopić? Las Palmas to natomiast chwilowy sensacyjny lider tabeli. Czy drużyna, na którą zazwyczaj nikt specjalnie nie stawia, sprawi kolejną niespodziankę, i pokona faworyzowany Real Sociedad? W weekend swoje drugie zwycięstwo z rzędu odniosło Athletic Bilbao. Czy w wyjazdowym pojedynku z Granadą, Baskowie znów zatriumfują, czym przybliżą się do miejsca gwarantującego udział w europejskich pucharach? O meczu Barcelony z Atletico Madryt powiedziano i napisano już natomiast chyba wszystko. Starcie wagi ciężkiej, w którym jednak zdecydowanym faworytem do wygranej jest Blaugrana. Los Colchoneros już nie raz potrafili pokrzyżować jej przecież plany. Na takie mecze każdy mobilizuje się podwójnie. Czeka nas tutaj na pewno wyśmienite. Dla którego z tych dwóch naprawdę znakomitych zespołów zakończy się ono zwycięstwem?

Typujemy rezultaty spotkań ligi hiszpańskiej razem wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza pełna oferta bukmacherska na wszystkie mecze rozgrywane w środę czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *