Sobotnie mecze polskiej I ligi w zakładach bukmacherskich

W sobotę w Pierwszej Lidze polskiej zostaną rozegrane cztery mecze piłkarskie. Jak prezentują się one wszystkie, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Sobotnie granie w I Lidze rozpoczynamy spotkaniem Stali Mielec z Chrobrym Głogów. Jego początek zaplanowano na godzinę 18:00. Po naprawdę niezłej grze podczas poprzedniego sezonu, Chrobry miał walczyć może nawet i o promocję do Ekstraklasy. Tymczasem od samego początku zespół musi bronić się przed spadkiem, i wcale nie jest powiedziane, że mu się uda. W podobnej roli do rozgrywek przystąpiła Stal Mielec, ale to było raczej pewne, że tego klubu nie będzie stać na nic innego, niże tylko na ewentualne ocalenie swojego pierwszoligowego bytu. To spotkanie jest więc ważne dla jednych i drugich. Punkty w nim zdobyte mogą okazać się kluczowe w końcowym rozrachunku. Który zespół będzie stać w nim na wygraną?

zwycięstwo Stali Mielec: 2,65______remis: 3,10______zwycięstwo Chrobrego Głogów: 2,60

Również o godzinie 18:00 zapraszamy Państwa na mecz: Wisła Puławy – Stomil Olsztyn. Czy ktoś mógł przewidzieć, że Stomil, który rozpoczął sezon z ujemnymi punktami, będzie poczynał sobie na tyle dobrze, że stanie się jednym z faworytów bukmacherów do awansu do Ekstraklasy. W drużynie zachowano jednak spokój, i zaczęto konsekwentnie zbierać punkty. Przełożyło się to na całkiem niezłe ósme miejsce (a bez tych ujemnych punktów mogło by być jeszcze lepiej). Olsztynianie nie są faworytem wyjazdowego spotkania z Wisłą Puławy, ale przy odpowiednim nastawieniu, z całą pewnością są zdolni rozstrzygnąć go na swoją korzyć. Czy powiedzie się im to zadanie? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Wisły Puławy: 2,40_______remis: 3,10_______zwycięstwo Stomilu Olsztyn: 2,85

W kolejnym meczu w I Lidze zmierzą się ze sobą GKS Tychy i Wigry Suwałki. Wigry w Ekstraklasie? Wbrew wszelkim pozorom to bardzo realny scenariusz. Zespół ten w obecnym sezonie nie zaznał jeszcze goryczy porażki, i ciężko wierzyć, że to właśnie GKS Tychy będzie tym, który pozbawi go miana niepokonanego. Wigry zagrają co prawda ten mecz na wyjeździe, ale w tym przypadku to chyba o niczym nie świadczy. Zdobyć tu jakieś punkty gospodarzom będzie naprawdę niezwykle trudno. Czy mają zatem szansę na sprawienie niespodzianki? Spotkanie GKS-u Tychów z Wigrami Suwałki będzie można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport. Jego początek również o godzinie 18:00.

zwycięstwo GKS-u Tychy: 2,90_______remis: 3,05_______zwycięstwo Wigier Suwałki: 2,40

Pierwszoligową sobotę kończymy zapowiadającym się naprawdę ciekawie pojedynkiem Znicza Pruszków z Zagłębiem Sosnowiec. Jak gra Znicz- każdy widzi, po prostu słabo. Zupełnie inaczej niż Zagłębie, które już drugi sezon z rzędu pokazuje, że może być groźne dla najlepszych. W poprzednim roku o braku awansu do Ekstraklasy zadecydowała kiepska runda wiosenna. Czy w Sosnowcu wyciągnęli wnioski z tego niepowodzenia? Jeśli myśli się o awansie, punkty trzeba zdobywać przy każdej możliwej okazji. Zagłębie jak na razie dokładnie tak robi. Czy w starciu z klubem z Pruszkowa, ich znakomita passa będzie trwała nadal? Znicz Pruszków będzie podejmował drużynę Zagłębia Sosnowiec o godzinie 19:00.

zwycięstwo Znicza Pruszków: 3,35____remis: 3,20____zwycięstwo Zagłębia Sosnowiec: 2,10

Typujemy rezultaty spotkań polskiej Pierwszej Ligi polskiej wspólnie razem z Totolotkiem S.A.! Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą pełną ofertę bukmacherską na te rozgrywki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *