Sobota z polską Ekstraklasą, co typować?

W sobotę w polskiej LOTTO Ekstraklasie zostaną rozegrane trzy mecze. Jak prezentują się one wszystkie, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Każde ze spotkań, jakie w sobotę czekają nas w Ekstraklasie, będzie transmitowane w Canal+ Sport. W pierwszym z nich Górnik Łęczna zagra z Koroną Kielce. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 15:30. Nie zapowiada się ładny mecz. Raczej toporna rywalizacja, w której obie drużyny skoncentrują się raczej na niestraceniu bramki, niż strzeleniu ich jak najwięcej. Wystarczy tylko wspomnieć, że ani Łęcznianie, ani Koroniarze nie zdobyli jeszcze w tym sezonie Ekstraklasy bramki w pierwszym kwadransie gry. Czy teraz również będzie podobnie? Zdaniem ekspertów bukmacherskich, najbardziej prawdopodobny wynik, jaki może tutaj paść, to remis zero do zera, ewentualnie jeden do zera, w jedną lub w drugą stronę. Korona zdołała co prawda wygrać swoje trzy ostatnie mecze, ale zdobyła w nich tylko cztery bramki. Górnik również ma w dorobku trzy trafienia, ale zanotował w  tym czasie dwa remisy i jedną porażkę. Czy w meczu z Koroną zdoła sie przełamać, i odnieść w końcu zwycięstwo? Czeka już na nie od trzech kolejek.

zwycięstwo Górnika Łęczna: 2,30_______remis: 3,10_______zwycięstwo Korony Kielce: 3,10

Teraz już godzina 18:00, i mecz: Wisła Płock – Pogoń Szczecin. Spotkanie dwóch średniaków Ekstraklasy. W żadnym spotkaniu obecnego sezonu Wisła Płock nie przegrywała po pierwszych czterdziestu pięciu minutach. Jest to duży wyczyn beniaminka. Nie ma się jednak zbytnio co dziwić. Nafciarze zdają się być naprawdę dobrze poukładani. Nie powinni mieć większych problemów z utrzymaniem w Ekstraklasie. Jeśli ktoś z tej dwójki powinien się martwić o swój ligowy byt, to raczej Portowcy. Pogoń nie gra jakoś tragicznie, ale w jej poczynaniach zawsze czegoś brakuje. W ostatnich spotkaniach prezentowała się już trochę lepiej, ale w starciu z Lechem Poznań nie miała za wiele do powiedzenia, i przegrała gładko jeden do trzech. W dzisiejszej delegacji z Wisłą Płock, nie zapowiada się raczej na aż taki pogrom, ale ile i tak więcej szans na wygraną przyznaje się Płocczanom. Czy słusznie?

zwycięstwo Wisły Płock: 2,30_______remis: 3,10_______zwycięstwo Pogoni Szczecin: 3,10

Już wieczorem, o godzinie 20:30, czeka nas rywalizacja Wisły Kraków z zespołem Piasta Gliwice. Nawet wygrana może nie wystarczyć, by Biała Gwiazda opuściła ostatnią pozycję Ekstraklasy. Ale jak tu myśleć o zwycięstwie, skoro na swym koncie ma się siedem przegranych z rzędu… Piast również nie może zaliczyć ostatnich spotkań do udanych. Goście również bardzo długo czekają już na wygraną. Dla jednej z drużyn może być to więc klasyczny mecz na przełamanie. W gorszej sytuacji są naturalnie gospodarze. W przypadku braku zwycięstwa, z posadą trenera może pożegnać się Dariusz Wdowczyk, którego pozycja jest naprawdę na włosku. I to już nawet nie chodzi o to, że włodarzom polskich klubów brak cierpliwości, ale chyba w każdym klubie świata, chciano by się pozbyć trenera, który ma tak fatalną passę. No chyba, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, nagle wszystko zdoła się odmienić, i od spotkania z Piastem, Wiślacy zaczną swoją wspinaczkę w górę tabeli?

zwycięstwo Wisły Kraków: 2,10_______remis: 3,35_______zwycięstwo Piasta Gliwice: 3,35

Typujemy rezultaty spotkań polskiej Ekstraklasy, jakie zostaną rozegrane w sobotę. Kliknij w tym miejscu, by sprawdzić pełną ofertę kursową serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A. na ten dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *