Sobota z polską Ekstraklasą

Zapraszamy Was do typowania sobotnich spotkań piłkarskich LOTTO Ekstraklasy. Na boisko wyjdzie między innymi Mistrz oraz wicemistrz Polski, a więc na pewno będzie  ciekawie! Oto więc, jakie mecze czekają nas w ten dzień.

Każde z sobotnich spotkań polskiej Ekstraklasy będzie można zobaczyć na żywo w Canal+ Sport. I tak, o godzinie 15:30 czeka nas mecz: Piast Gliwice – Górnik Łęczna. W przerwie na reprezentacje Piast zmienił szkoleniowca. Został nim… Radoslav Latal! Ta decyzja budzi ogromne zdumienie, zwłaszcza że to właśnie tego trenera Piast zwolnił jeszcze na początku obecnego sezonu. Sytuacja ta wydaje się dość komiczna. Czy przełoży się jednak na zdobycie trzech punktów w meczu z Górnikiem Łęczna? Nowy-stary szkoleniowiec twierdzi, że podstawowy problem zawodników leżał w ich głowach, które spuścili, ale teraz jest już z nimi znacznie lepiej. Czy będą to potrafili potwierdzić w spotkaniu z Łęczną? Gospodarze będą faworytami do odniesienia zwycięstwa. Czy pasja i radość ponownie zagości w Gliwicach, i Piast włączy się w walkę o najwyższe cele w Ekstraklasie?

zwycięstwo Piasta Gliwice: 2,10_______remis: 3,20_______zwycięstwo Górnika Łęczna: 3,50

Już o godzinie 18:00 czeka nas rywalizacja Korony Kielce z Arką Gdynia. Obydwa zespoły miały co najwyżej bronić się przed spadkiem z Ekstraklasy. Tymczasem Arka bezczelnie kradnie punkty najlepszym, i jest już w czołówce Ekstraklasy. Natomiast Korona jest gorsza od dzisiejszych gości o zaledwie dwa punkty. Jeśli uda się jej dzisiaj wygrać, przeskoczą Arkowców w tabeli, a przy dobrym układzie innych spotkań kolejki, mogą znaleźć się nawet na ligowym podium. Droga do realizacji takiego celu jest bardzo daleka, ale kto wie? Goście też oczywiście mają swoje cele. Podstawowym z nich jest zdobycie punktów w Kielcach, a więc mamy nadzieję, że będziemy tutaj świadkami naprawdę dobrej gry. Który zespół zaprezentuje się korzystnie, i zdobędzie kolejne swoje ligowe punkty?

zwycięstwo Korony Kielce: 2,80________remis: 3,10________zwycięstwo Arki Gdynia: 2,50

A teraz już godzina 20:30. Zostanie wtedy rozegrany mecz Bruk-Bet Termaliki Nieciecza z Legią Warszawa. Podstawowe pytanie w przypadku Legionistów brzmi- w jakim składzie zagrają? To co się działo w ekipie mistrzów Polski tuż przed zamknięciem okienka transferowego, to naprawdę prawdziwe szaleństwo! Mieliśmy do czynienia między innymi z powrotem uwielbianego przedz kibiców Miroslava Radovicia, wypożyczeniem Valeriego Qazaishviliego, czy zakontraktowanie Jakuba Czerwińskiego z Pogoni Szczecin. Kto jednak bogatemu zabroni (za awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów, Legia zarobiła około 15-stu milionów Euro). Nie obyło się też oczywiście bez strat. Klub z Łazienkowskiej opuścił Igor Lewczuk, czy Tomasz Brzyski. Drugie podstawowe pytanie w przypadku Legii brzmi- czy nowi piłkarze po kilku treningach będą w stanie odnaleźć się w zespole, i zacząć grać w nim niemal z marszu? Postara się to dziś zweryfikować Termalica. Piłkarze z klubu z Niecieczy zapowiadają, że będzie to niezwykle ostra weryfikacja. Nie zapominajmy jednak, że Legia ma sporą stratę, i musi gonić czołówkę. Czy będzie potrafiła zdobyć trzy punkty na gorącym terenie w Niecieczy?

zwycięstwo Bruk-Bet Termaliki Nieciecza: 3,65_remis: 3,30_zwycięstwo Legii Warszawa: 2,00

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Państwa do wspólnego typowania rezultatów spotkań polskiej LOTTO Ekstraklasy. Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę bukmacherską na sobotę. Czeka ona na Ciebie w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *