Puchar Polski w Totolotku!

We czwartek odbędą się kolejne dwa mecze piłkarskiego Pucharu Polski. Kto z kim tym razem zmierzy się w tych rozgrywkach, i co na temat tych spotkań mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka?

I tak KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zmierzy się u siebie z zespołem Arką Gdynia. Faworytem ekspertów bukmacherskich do zwycięstwa w tym spotkaniu są oczywiście Arkowcy, jednak ostanie mecze Pucharu Polski w wykonaniu Górników z Zabrza i z Łęcznej,  Lechii Gdańsk, a wcześniej Legii Warszawa w tych rozgrywkach pokazują, że w rywalizacji zwanej Turniejem Tysiąca Drużyn może wydarzyć się dosłownie wszystko. Jak będzie więc zatem w tym przypadku? Faworyt z Gdyni sprosta zadaniu, czy może podzieli los innych teoretycznych faworytów, i zostanie wyeliminowany z Pucharu Polski? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Początek spotkania KSZO Ostrowiec z Arką Gdynia zaplanowano na godzinę 17:30. Będzie je można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport.

zwycięstwo KSZO Ostrowiec: 6,00_______remis: 3,75_______zwycięstwo Arki Gdynia: 1,55

Również w Polsacie Sport czeka nas mecz: Bytovia Bytów – Śląsk Wrocław. On z kolei rozpocznie się o godzinie 20:30. Nieco więcej szans na zwycięstwo, i awans do następnej rudny Pucharu Polski przyznaje się oczywiście Śląskowi, ale wcale nie jest powiedziane, że Bytovia nie pokusi się tutaj o sprawienie niespodzianki. Drużyna w rozgrywkach I Ligi poczyna sobie przeciętnie. Po dziewięciu kolejkach ma idealnie równy bilans meczów- po trzy zwycięstwa, remisy, i porażki, oraz bramek, który wynosi 9:9. Śląsk natomiast ostatnio zaczął zawodzić w Ekstraklasie. Jeśli chce awansować do grupy mistrzowskiej, będzie musiał zacząć grać o wiele lepiej niż w ostatnich meczach. Może to stanowić atut Bytovii, która z pewnością będzie chciała wykorzystać chwilową niedyspozycję przeciwnika. Czy jej się to uda? A jakiego zdania są nasi typerzy? Jakie zdarzenia ze spotkania Bytovii ze Śląskiem zdecydowali się uwzględnić na swoich kuponach bukmacherskich na czwartek?

zwycięstwo Bytovii Bytów: 2,65_______remis: 3,15_______zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,50

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Państwa do wspólnego typowania rezultatów spotkań piłkarskiego Pucharu Polski. Kliknij w tym miejscu! Czeka na Ciebie nasza pełna oferta kursowa na te rozgrywki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *