Poniedziałkowe typowanie spotkań ligowych w Europie

W poniedziałek czeka nas dokończenie kolejek ligowych w Anglii oraz we Włoszech. Co więc do powiedzenia na temat poszczególnych spotkań mają nam eksperci Totolotka?

Empoli przed sezonem głównie się osłabiało. Z klubu odszedł, jak wiemy- między innymi nasz Piotr Zieliński, który trafił do Napoli. To musiało mieć przełożenie na postawę klubu w nowym sezonie, i spowodowało, że gospodarze na chwilę obecną zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Na miejscu przedostatnim jest za to ich dzisiejszy rywal. Dla jednej z drużyn będzie to więc pierwsza okazja w sezonie, by zdobyć jakieś punkty. Według ekspertów bukmacherskich zdecydowanym faworytem do wygranej są jednak gospodarze. Ubytki kadrowe nie powinny im przeszkodzić w pokonaniu Crotone, które tak naprawdę dopiero uczy się gry we włoskiej ekstraklasie. Czy będzie to trzeci mecz z rzędu, w którym dozna porażki? Każdy inny wynik niż wygrana Empoli będzie tutaj mimo wszystko naprawdę sporą niespodzianką. Czy według naszych typerów ma prawo taka się zdarzyć? Rywalizacja Empoli z Crotone rozpocznie się o godzinie 20:45. Będzie ją można zobaczyć na żywo w Eleven.

zwycięstwo Empoli: 1,55____________remis: 3,95____________zwycięstwo Crotone: 5,50

Piętnaście minut później, czyli o godzinie 21:00 czeka nas spotkanie angielskiej Premier League: Sunderland – Everton. The Toffees nie grają może tak widowiskowo jak ligowa czołówka, ale nie przeszkadza im to w byciu jedyną obok Chelsea, Manchesteru City, a także Tottenhamu, drużyną bez porażki. Czy wyjazdowy mecz z Sunderlandem to zmieni? W świetnej formie strzeleckiej jest Romelu Lukaku. Belgijski taran zdobył właśnie dwie bramki w meczu eliminacji do Mistrzostw Świata. Teraz czas na zdobycz bramkową w zespole klubowym. Czarne Koty oczywiście nie są złą drużyną, ale w angielskiej Premier League znacznie bardziej ceniony jest jednak Everton, któremu przyznaje się więcej szans na wygranie tego spotkania. Czy właśnie tak będzie? Na mecz Sunderlandu z Evertonem zapraszamy Państwa do Canal+ Sport.

zwycięstwo Sunderlandu: 3,40__________remis: 3,30__________zwycięstwo Evertonu: 2,10

Typujemy poniedziałkowe mecze piłkarskie wspólnie z Totolotkiem S.A.! Kliknij w tym miejscu, i sprawdź pełną ofertę bukmacherską naszego serwisu na wszystkie dzisiejsze spotkania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *