Poniedziałkowe mecze kwalifikacji do Mistrzostw Świata, co typować?

Poniedziałek to kolejny dzień, w którym zostaną rozegrane mecze eliminacji Mistrzostw Świata w strefie europejskiej. Jakie więc najciekawsze pojedynki czekają nas dzisiejszego dnia, i co na ich temat do powiedzenia mają nam eksperci Totolotka S.A.?

Wszystkie pojedynki, które Wam przedstawiamy, rozpoczną się o godzinie 20:45. Pierwszy interesujący mecz, to pojedynek Serbii z Irlandią. Reprezentacja Irlandii podczas finałów EURO 2016 odpadła w fazie 1/8 po zdecydowanej porażce Francją. W rozpoczynających się eliminacjach do Mistrzostw Świata w Rosji przyjdzie zmierzyć się im z Serbią. Więcej szans na triumf w tym meczu przyznaje się Serbom, jednak wszyscy doskonale znamy ich główne bolączki, przez które już od kilkunastu lat nie potrafią się zakwalifikować na najważniejsze imprezy. Najważniejszą z nich jest butność najlepszych piłkarzy, i to, że nie potrafią się oni z sobą dogadać, tworząc kolektyw na boisku. Może jednak w eliminacjach do nowego turnieju zdołają się w końcu przełamać? Było by to dobrym rozwiązaniem dla całej piłki nożnej!

zwycięstwo Serbii: 1,90_____________remis: 3,15_____________zwycięstwo Irlandii: 4,15

Teraz już starcie reprezentacji Izraela i Włoch. Będzie je można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport Extra. Italii w czasie Mistrzostw Europy udało się awansować do ćwierćfinału, gdzie przegrała pechowo z Niemcami dopiero po rzutach karnych. Teraz jednak rozpoczyna się nowy turniej, a więc też i nowe nadzieje. Pierwsze spotkanie grupowe reprezentacja Włoch będzie musiała rozegrać na wyjeździe z Izraelem. Czy uda im się rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść, i wrócą do kraju z trzema punktami? Będziemy mieć okazję przekonać się o tym już niebawem. Przypomnijmy, że Włosi mają nowego selekcjonera. Znakomitego Antonio Conte, zastąpił Giampiero Ventura, który jest jedną wielką niewiadomą. Jak jego wybrańcy poradzą sobie w debiucie tego selekcjonera w meczu o punkty?

zwycięstwo Izraela: 5,30_____________remis: 3,50_____________zwycięstwo Włoch: 1,70

To naprawdę dziwne, że żadna polska telewizja nie zdecydowała się transmitować meczu Chorwacji z Turcją. Te dwie reprezentacje miały okazję mierzyć się z sobą podczas niedawnego EURO 2016. Wygrała wtedy Chorwacja, a jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelił Luka Modric. Teraz niewiele się zmieniło, czyli zdecydowanym faworytem serwisów bukmacherskich do wygranej jest w dalszym ciągu Chorwacja. Turcja ma wprawdzie Ardę Turana, który naprawdę bardzo dobrze poczyna sobie u progu nowego sezonu z barwach Barcelony, ale to w zasadzie jedyny piłkarz reprezentacji Turcji, grający na tym wysokim poziomie. W kadrze Chorwacji sytuacja wygląda natomiast o wiele lepiej. Do tego dochodzi jeszcze naprawdę gorąca atmosfera na stadionie w Chorwacji. Każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie naprawdę sporą niespodzianką. Czy zdaniem naszych typujących, ma prawo taka się wydarzyć?

zwycięstwo Chorwacji: 1,60____________remis: 3,60____________zwycięstwo Turcji: 5,70

A teraz już kanał Polsat Sport News, w którym to będzie można zobaczyć rywalizację Ukrainy z Islandią. Gospodarze tego meczu mieli być jednym z oczarowań ostatnich finałów Mistrzostw Europy. Stało się jednak zupełnie inaczej. Ukraińcy nie wyszli nawet z grupy, po turnieju zmienili trenera. Został nim Szewczenko. A miano największego oczarowania, lub jeśli ktoś woli- największego zbiorowego odkrycia EURO 2016 przejęła właśnie Islandia. To naprawdę bardzo ambitna reprezentacja. Pokazała wszystkim, że mały kraj też może się liczyć w wielkich piłkarskich turniejach. Islandczycy nie zamierzają zwalniać tempa. Czy będą potrafili rozpocząć dobrze nowe eliminacje, i przywiozą jakieś punkty z zawsze trudnego terenu na Ukrainie? Islandia nie jest faworytem do wygranej, jeśli jednak zagra tak jak potrafi to najlepiej, każdy wynik w jej wykonaniu będzie możliwy!

zwycięstwo Ukrainy: 1,75____________remis: 3,40____________zwycięstwo Islandii: 4,70

Typujemy spotkania eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Świata strefy europejskiej wspólnie z Totolotkiem! Pełna oferta naszego serwisu na wszystkie najbliższe mecze czeka już na Was tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *