Pierwsza liga polska, jakie mecze typować?

W sobotę nie próżnuje także i Pierwsza Liga polska. Zostanie w niej rozegranych kilka spotkań w ramach ósmej kolejki. Będzie na pewno ciekawie, gdyż w żadnym pojedynku nie ma zdecydowanego faworyta znawców bukmacherskich do wygranej? Jak mają się więc sobotnie mecze w I Lidze, jeśli chodzi o kontekst zakładów  bukmacherskich?

Każde z sześciu dzisiejszych spotkań wygląda naprawdę ciekawie. Nie powinno w nich zabraknąć emocji, także i tych bukmacherskich. Poniżej prezentujemy Wam wszystkie te pary, wraz  z godziną rozpoczęcia każdego z nich, a także kursami na poszczególne możliwe rezultaty, jakie można znaleźć w serwisie Totolotka. W sobotę w Pierwszej Lidze spotkają się więc ze sobą:

Olimpia Grudziądz – Górnik Zabrze (godzina 16:00)

zwycięstwo Olimpii Grudziądz: 2,40_____remis: 3,05_____zwycięstwo Górnika Zabrze: 2,90

Chrobry Głogów – GKS Tychy (17:00)

zwycięstwo Chrobrego Głogów: 2,25______remis: 3,10______zwycięstwo GKS-u Tychy: 3,10

Bytovia Bytów – Sandecja Nowy Sącz (18:00)

zwycięstwo Bytowii Bytów: 2,60_____remis: 3,05_____zwycięstwo Sandecji Nowy Sącz: 2,65

Zagłębie Sosnowiec – MKS Kluczbork (18:00)

zwycięstwo Zagłębia Sosnowiec: 1,70_____remis: 3,55_____zwycięstwo MKS Kluczbork: 4,55

Znicz Pruszków – Podbeskidzie Bielsko-Biała (19:00)

zwycięstwo Znicza Pruszków: 4,35_remis: 3,40_zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 1,75

Stomil Olsztyn – Miedź Legnica (19:45)

zwycięstwo Stomilu Olsztyn: 2,65______remis: 3,05______zwycięstwo Miedzi Legnica: 2,60

Stomil Olsztyn i Miedź Legnica poczynają sobie w tym sezonie przeciętnie. Czy we wspólnym meczu któraś z tych drużyn sięgnie po wygraną? Pisaliśmy wcześniej, że w sobotnich meczach brak zdecydowanych faworytów do wygranej. Najbliżej jednak do tego miana Podbeskidziu w starciu ze Zniczem, a także Zagłębiu Sosnowiec z MKS-em Kluczbork. Gra w I Lidze dla Górnika Zabrze, to jak na razie pasmo rozczarowań. Czy zmieni się to po meczu z Olimpią? A co jeśli chodzi o spotkania Bytovii Bytów z Sandecją Nowy Sącz, oraz Chrobrego Głogów z GKS-em Tychy? Jakie zdarzenia z tych pojedynków zdecydowaliście uwzględnić na swoim kuponie bukmacherskim na sobotę?

Typujemy rezultaty spotkań Pierwszej Ligi polskiej wspólnie z Totolotkiem! Sprawdź naszą pełną ofertę na wszystkie sobotnie mecze! Jest ona do Waszej dyspozycji! Czeka już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *