Piątkowe spotkania polskiej Ekstraklasy w Totolotku

Jedenasta kolejna polskiej LOTTO Ekstraklasy rozpocznie się w piątek. Jakie spotkania zostaną rozegrane tego dnia, i czego ciekawego możemy się w nich spodziewać, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Piłkarski piątek w Ekstraklasie rozpoczynamy więc od pojedynku Ruchu Chorzów z Zagłębiem Lubin. Rozpocznie się on godzinie 18:00. Ostatnie występy obydwu tych zespołów pozostawiają naprawdę sporo do życzenia. Zagłębie Lubin wygrało tylko jedno ze swoich ostatnich siedmiu spotkań. Z kolei Niebiescy z Chorzowa przegrali ostatnie dwa mecze, a i w pozostałych również nie prezentowali jakiejś olśniewającej formy. Dla jednej z drużyn może być to więc starcie na przełamanie. A może jednak obie zagrają tak, aby przede wszystkim nie stracić bramki? Było by to w zasadzie dość rozsądne rozwiązanie, bo po zakończeniu tej kolejki, czeka nas przerwa na reprezentacje, i wtedy można popracować nad formą, a wiadomo, że dużo lepiej to czynić, kiedy w swoim ostatnim spotkaniu osiągnęło się korzystny dla siebie wynik Starcie Ruchu Chorzów z Zagłębiem Lubin będzie można zobaczyć na żywo w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Ruchu Chorzów: 3,15______remis: 3,05______zwycięstwo Zagłębia Lubin: 2,30

Teraz już godzina 20:30, o której to w Canal+ Sport będziemy mogli zobaczyć mecz: Górnik Łęczna – Lech Poznań. Ostanie osiem spotkań wyjazdowych Kolejorza kończyło się dwoma remisami, i aż sześcioma porażkami. Ta niechlubna statystyka ta sięga jeszcze końca poprzedniego sezonu, kiedy to Lech psim swędem awansował do grupy mistrzowskiej, a w niej potrafił wygrać tylko jeden mecz, z Ruchem- który nie miał już jednak najmniejszego znaczenia. Ostatnia zwycięstwo Kolejorza na wyjeździe miało miejsce dziewiątego kwietnia 2016 roku. Przeciwnikiem drużyny z Poznania był wtedy… Górnik Łęczna! Czy historia zatoczy koło, i Lech po raz kolejny zdobędzie z tego wyjazdu trzy punkty? Wszyscy z drużynie z Wielkopolski są bardzo zmotywowani, i wierzą w osiągnięcie tego celu. Czy wierzą w niego również nasi typerzy?

zwycięstwo Górnika Łęczna: 3,20_______remis: 3,00_______zwycięstwo Lecha Poznań: 2,30

Typujemy rezultaty spotkań polskiej Ekstraklasy wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.! Pełna oferta na wszystkie mecze XI kolejki jest już dostępna dla Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *