Piątek z polską Ekstraklasą w Totolotku!

W piątek rozpoczyna się dziesiąta kolejka polskiej LOTTO Ekstraklasy. Jakie spotkania zostaną rozegrane w ten dzień, i co do powiedzenia na ich temat mają nam eksperci Totolotka S.A.?

Piątkowe granie w Ekstraklasie rozpoczynamy więc od naprawdę ciekawie zapowiadającego się pojedynku Bruk-Bet Termaliki Nieciecza z Wisłą Płock. Będzie go można zobaczyć na żywo w Eurosporcie 2. Początek o godzinie 18:00. Czy ktoś przed sezonem dałby wiarę w to, ze będzie to spotkanie o czołowe lokaty w ligowej tabeli? Dla Termaliki może to być nawet mecz o pozycję lidera! Stanie się tak, jeśli gospodarze wygrają, a inne wyniki dziesiątej kolejki ułożą się dla nich szczęśliwie. Więcej szans na wygraną przyznaje się Bruk-Bet-owi, ale Nafciarze wcale nie są tutaj bez szans. Beniaminek prezentuje się całkiem nieźle, jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Wisła wniosła do polskiej Ekstraklasy naprawdę spory powiew świeżości, nieprzewidywalności i sportowej bezczelności, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Czy zademonstruje te cechy po raz kolejny, i zdobędzie jakieś punkty w Niecieczy? Było by to uznane przez ekspertów bukmacherskich za sporą niespodziankę, ale jest to jak najbardziej prawdopodobny scenariusz!

zwycięstwo Bruk-Bet Termaliki Nieciecza: 2,15__remis: 3,15__zwycięstwo Wisły Płock: 3,40

Teraz już godzina 20:30, i spotkanie: Wisła Kraków – Legia Warszawa. Jeszcze nie tak dawno był to absolutny hit Ekstraklasy. Na chwilę obecną Biała Gwiazda, mimo zwycięstwa w ostatniej kolejce z Piastem Gliwice, to w dalszym ciągu czerwona latarnia tabeli i główny kandydat do spadku. Legia to obrońca tytułu mistrzowskiego, ale ostatnie słabe mecze tego zespołu spowodowały, że zdobyć go po raz kolejny będzie naprawdę trudno. Goście są faworytami serwisów bukmacherskich to zwycięstwa w tym spotkaniu. Warto jednak wspomnieć, że Wisła we wszystkich trzynastu meczach tego roku rozgrywanych na własnym stadionie, strzelała przynajmniej jednego gola. Czy w czternastym będzie podobnie? A jak poradzi sobie przy Reymonta Legia prowadzona przez Aleksandara Vukovica? Dla której z drużyn będzie to spotkanie na przełamanie? Odpowiedź na te wszystkie pytania poznamy już niebawem! Mecz Wisły Kraków z Legią Warszawa będzie transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo Wisły Kraków: 3,50_______remis: 3,15_______zwycięstwo Legii Warszawa: 2,10

Typujemy rozstrzygnięcia spotkań polskiej LOTTO Ekstraklasy razem wspólnie z Totolotkiem S.A.! Oferta kursowa naszego serwisu na wszystkie z nich czeka już do Państwa dyspozycji w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *