Nocne mecze kwalifikacji do Mistrzostw Świata w zakładach bukmacherskich

Najbliższej nocy w Ameryce Południowej czekają nas naprawdę duże emocje piłkarskie. Nie może być jednak inaczej, jeśli gra Argentyna z Urugwajem. A jakie jeszcze inne spotkanie nas czeka, i co na jego temat mają nam do powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Rozpoczynamy więc rzeczonym już wielkim klasykiem! Pojedynek Argentyny z Urugwajem rozpocznie się o godzinie 01:30. Będzie go można zobaczyć na żywo w Eleven. Najważniejsza wiadomość dla sympatyków reprezentacji Argentyny jest taka, że Leo Messi jednak nie kończy swojej przygody z reprezentacją. Zawodnik Barcelony zmienił zdanie, i jest w składzie Albicelestes na pojedynek z Urusami. Czy wyjdzie w pierwszym składzie, i poprowadzi kolegów do zwycięstwa? Nie powinno być o to szczególnie trudno, gdyż Urugwaj, o ile naprawdę groźny w ofensywie, to jego linia obrony, a szczególnie pomocy prezentuje się nieszczególnie. Argentyńczycy posiadają natomiast gwiazdy światowej piłki nożnej w każdej formacji, także na ławce rezerwowych. Gospodarze dysponują po prostu znacznie większą jakością piłkarską od swoich rywali. Czy przełoży się to na pozytywny wynik?

zwycięstwo Argentyny: 1,65__________remis: 3,85__________zwycięstwo Urugwaju: 5,50

Nieco później, bo o godzinie 02:00 rozpocznie się drugi mecz: Paragwaj – Chile. Jego z kolei będzie można obejrzeć w Eleven Sports. To jasne, że faworytem do wygranej jest reprezentacja gości. Chile, to dwukrotny triumfator ostatnich rozgrywek Copa America. W obecnych eliminacjach do Mistrzostw Świata też mają dość bezpieczną sytuację, ale tylko jedno zwycięstwo w czterech ostatnich meczach nie świadczy o nich najlepiej. Chilijczycy będą chcieli przełamać tę kiepską passę. Czy im się to uda? Nie będzie łatwo, przecież Paragwaj też ostatnio poczyna sobie bardzo dobrze, ale od mistrzów Ameryki Południowej w każdym meczu trzeba wymagać zwycięstwa. Czy zdołają go osiągnąć w najbliższym wyjazdowym spotkaniu z Paragwajem? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Paragwaju: 3,15____________remis: 3,20____________zwycięstwo Chile: 2,20

Typujemy kwalifikacje do Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej wspólnie z Totolotkiem! Nasza pełna oferta czeka już na Was tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *